В процес 50 Приключени 1312

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Не е останал път

Начало
23.12.2020
ID:
561

Само да ви кажа че днес едва се разминах с едно БМВ защото и той се опитваше да избяга от дупките които са точно на Завоя на 40-те Извора . Така по същество ако беше станало нещо не ми се мисли кой щеше да ми се обяснява защо по пътя има дупки и е станал инцидент . Така че взимайте мерки ,Първомайския път е най-зле от всякъде другаде ако минеш е по-добре . Стига ми рязахте лентички ами направете това което се изисква от вас затова сме ви сложили на тая работа все пак нали!?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

запълване на изровено пространство

Начало
08.12.2020
ID:
536

Преди няколко дни беше разпокан участък по улица Пере Тошев при свързването и с улица Александър Стамболийски точно до Спирката на градкси транспорт до бившия тютюнев комбинат - Монопола. Дупката, така да я наречем, не е добре запълнена и е предпоставка за вреди по автомобили и трудното излизане по главната улица. При дъжд и сняг пръстта ще слегне навътре и ще стане по дълбока самата дупка. Отделен е въпросът, че цялата улица Пере Тошев е в дупки и в постоянно накацали по тротоарите автомобили и трудно разминаване на автомобили по платното и невъзможността на преминаване на пешеходци по тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна улична дупка на ул."Княгина Евдокия" срещу №13

Начало
08.12.2020
ID:
535

Здравейте! От около месец на уличното платно на ул."Княгиня Евдокия" срещу номер 13 се появи опасна дупка, която се уселичава! Моля при извършване на ремонтни дейности на уличните платна да се вземе в предвид! Благодаря, Ви! :

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасна яма

Начало
02.11.2020
ID:
486

Опасна изкопна яма, пълна с вода, намираща се до офиса на "Булсатком". Стои по този начин поне от два месеца.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Недовършен ремонт

Начало
16.09.2020
ID:
421

2 сигнала по-късно, все още невъзстановена пътна настилка след ремонт на ВиК

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Недовършен ремонт

Начало
05.09.2020
ID:
405

Недовършен ремонт

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Мръсни улици в района на ул. Солунска, Ген Данаил Николаев, Ген Дандевил и др.

Начало
01.09.2020
ID:
395

След бурята през миналата седмица и последващи ремонти на ВиК на улиците Ген Данаил Николаев 1, ул Солунска и протежение цялата пътна настилка е с натрупани пясък, камъни и д-р боклуци. На ден през тях минават повече от 200 леки и товарни автомобили, които вдигат прахоляк, който се носи във въздуха, покрива всичко наоколо, гражданите го дишаме, влиза през прозорците и т.н. Молим да се изпрати екип, който да измете и измие пътната настилка и тротоарите!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

неприключен ремонт на ВиК

Начало
20.08.2020
ID:
380

Дойдоха "оставиха си ръцете" отново и си тръгнаха пак за неопределен период от време :)

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Дупка и пропаднала шахта на кръстовище

Начало
15.08.2020
ID:
372

Точно преди кръстовището има една пропаднала шахта и изринат асфалт след големия дъдж по миналата седмица...Интересното е, че тази шахта вече се прави за 5-ти път както важи и за дупката. Но след всеки дъжд положението е същото...

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

няма щахта

Начало
09.08.2020
ID:
356

здравейте на самия път на ул свети кирик няма шахта пропаднала е в шахтата и е опасно вземете мерки за сега има сложена жилетка за видимост че е опасно вземете мерки бързо и самия път е опасен

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител