В процес 38 Приключени 1657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасна детска площадка

Начало
18.06.2020
ID:
247

Дъските на пързалката са изгнили, някои са пропаднали. Кошчето е счупено и децата могат да се нареждат. Парка се намира зад пожарната.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Площадката зад пожарната

Начало
18.06.2020
ID:
244

Площадката е със счупени съоръжения, кошчето за боклук е счупено и може да пореже някое дете. Пързалката е с пропаднала част и е опасна за децата. Пясъка е пълен с животински изпражнения. Пързалката е с изгнили стълби и греди.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна детска площадка

Начало
16.06.2020
ID:
241

Втората детска площадка в градски парк, до Лятното кино е със счупени съоръжения и непочистена, които са опасни за децата!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Детска площадка на кв. Изток

Начало
22.05.2020
ID:
209

Защо на кв. Изток бл. 10, бл.11, бл. 12, бл. 13, няма нормална детска площадка? Съществуващата в момента така наречена площадка пред бл. 11 е меко казано в окаяно състояние. Никой не идва да я поддържа, никой не идва да коси тревата и да пръска срещу паразити. Не трябва ли на това място да се направи нормална и модерна площадка за игра на децата, като се има в предвид че в кв. Изток има само една площадка за игра на децата до църквата Св. Архангел Михаил. Вижте снимките и си направете изв

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасна детска площадка

Начало
18.05.2020
ID:
200

След много разговори с ваши сложители който си прехвърляха обажданията от различни отдели от 270, 294,312,267,328 всички служители си прехвърлят отговорноста. МОЛЯ ДА СЕ ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ НА ДЕТСКАТА ПЛОЩАДКА МНОГО Е ОПАСНА. Надявам се на вашето съдействие. Прилагам снимков материал.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Окосяване на тревни площи

Начало
11.05.2020
ID:
181

Тревните площи пред басейна не са окосени, а също липсва и табела за третиране срещу кърлежи, такова надали е извършвано тази година. А през площадката преминават много деца.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасна детска площадка в с. Долнослав

Начало
02.05.2020
ID:
172

В района на центъра на селото съществува обособено място приличащо детска площадка, което е в изключително лошо техническо състояние и е непригодно за деца до 3 години. Също така е в непосредствена близост/граничи/ до републикански път II-58 Кърджали-Асеновград през с. Долнослав. Желаем децата ни да играят възможно най-безопасно от движещи се автомобили. Настоявам мястото да се обособи като основна зона за отдих и спорт. Имам подадена подробна жалба миналата година, но като винаги без отговор.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Извънредно положение

Начало
13.04.2020
ID:
141

Отново има над 10 деца на детската площадка до бл.109

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Извънредно положение

Начало
12.04.2020
ID:
140

Ще подавам сигнал всеки ден докато не се вземат мерки . Площадката за игра до блок!09 в кв. Запад всеки ден се посещава от една и съща група деца , понякога са над 10 . Полицията не помага. пак се връщат.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна площадка

Начало
12.03.2020
ID:
94

Площадката е мръсна и опасна за деца. Липсва част от настилката и децата се спъват. Катерушката е със изгнили и липсващи дъски. Парапетите са счупени. Площадката е опасна и негодна за игра!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител