В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещо улично осветление

Начало
13.11.2023
ID:
2957

Лампата на този адрес свети една минута, след което прекъсва и светва отново след пет минути. Моля вземете спешни мерки! Лампата осветява по-голяма част от улицата, а тя е ключова и основана връзка за децата от квартал Изток до училище Христо Ботев. Също за децата от ул. Свети Георги до училище ХВП Св. Димитрий Солунски. Улицата е много тясна и стръмна, а същевременно сутрин има голям трафик по нея.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Осветление

Начало
10.11.2023
ID:
2954

Трябва да бъде сменена изгорялата крушка на уличната лампа. До ДГ "Мир".След шивачкия цех на горе. Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
07.11.2023
ID:
2952

Здравейте, На улица Росица 10-16А не работи нито една от уличните лампи, предвид че вече се стъмва в 18.30 часа живущите, както и преминаващите трябва да си носят фенерчета. Смятам че е доста опасно за преминаване , понеже градинката около бившата заразна болница и зад новата джамия е много тъмно!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
07.11.2023
ID:
2950

Неработещо улично осветление на кръстовището на ул. Дунав и ул. Костадин Балтов

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Осветление

Начало
02.11.2023
ID:
2946

Няколко лампи по пътеката между ПГ 'Цар Иван Асен II" и двора на Винпром не светят

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработен осветление

Начало
27.10.2023
ID:
2939

Осветлението точно на стълбите към младежкия отново не работи, дали няма вариант да се измисли по-дългосрочно решение за тази улична лампа, а не през 2 месеца да изгарят крушки и някой гражданин да пускам сигнал,че не работи осветлението. Нама ли някой, който периодично да ги проверява и да установява нередностите и да ги оправя.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
20.10.2023
ID:
2925

Здравейте,на улица Ал.Батенберг 46 уличната лампа е изгоряла и не свети,Моля да я поправите. Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Липса и недостиг на осветление

Начало
16.10.2023
ID:
2915

Здравейте! Бих искал да подам сигнал относно неработещо улично осветление на посочения адрес, както и недостиг на такова. На посоченото място има само един стълб с осветително тяло, което е с нажежаема жичка и почти всяка вечер не успява да светва и цялата улица потъва в мрак. Отделно това осветително тяло е разположено по средата на улицата от началото до края на кръстовището и в самото начало и края на кръстовището остава неосветено и пълен мрак през тъмната част на деня. Моля да се вземат съответните мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не работеща улична лампа в кв.Изток на улица Христо Ботев между 81 и 83

Начало
12.10.2023
ID:
2911

Повече от 2 месеца уличната лампа на улица Христо Ботев 81-83 НЕ работи! МОЛЯ ДА СЕ ПРЕПРИЕМАТ НЯКАКВИ ДЕЙСТВИЯ ПРЕДИ ДА СЕ СЛУЧИ ПТП ИЛИ НЕЩО ДРУГО С ФАТАЛЕН КРАЙ.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
08.10.2023
ID:
2899

Уличното осветление на ул. Асенова крепост от ул. Винарска до ул. Сан Стефано не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител