В процес 98 Приключени 2601

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Не се търпи

Начало
10.07.2020
ID:
286

Музиките на високо пак започнаха от махалата.На всичкото отгоре придружени с непрекъснато викане,виене и грачене на микрофон.Принудени сме жителите на кв.Зъбчето да затваряме врати и прозорци за да може да съществуваме.Това нормално ли е!?Дори децата се плашат и не искат да излизат.До кога ще търпим това,трябва да се изнасяме в друг град ли!?!?!?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Шумно заведение

Начало
26.06.2020
ID:
261

Заведениито в двора на стоматолигията с какво работно време е? 22 часа минава отдавна, а музиката продължава да върви. И заведението работи на пълни обороти...

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Относно силни гърмежи

Начало
24.06.2020
ID:
254

Здравейте. Искам да попитам какви са тези гърмежи в района? Става дума за много силни гърмежи, последователни (10 поне на брой) в 15.15 минути. И защо се нарушава обществения ред във време за почивка? Това е просто недопустимо. В часови пояс, в който е приет за почивка и не е желателно вдигане на шум. Детето ми да бъде стресирано! Очаквам обратно връзка, моля!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

минаване с превишена скорост и вдигане на шум над допустимите стойности

Начало
25.04.2020
ID:
156

Ежедневно и системно по ул. 6 Януари в близост до пешеходна пътека със светофар се минава със скорост над допустимата за градска среда и шумът, предизвикан от високата скорост е нетърпим! Моля да се вземат бързи и адекватни мерки, защото това продължава години!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Извънредно положение

Начало
08.04.2020
ID:
135

Преди време попитах за предупредителни табели на детските площадки. Върнахте ми отговор , който съвпадна с извънредните мерки. За съжаление , има една групичка деца които са всекидневно на площадката (до бл.109). Дори и полицията не помага . пак се връщат. Този път ще помоля за табели наистина . Не си взимат поука . Дано предупрежденията да помогнат.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител