В процес 39 Приключени 1325

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Жалба от Управителния съвет на Етажна Собственост на ул. Хан Аспарух №13

Начало
16.04.2020
ID:
146

Моля да погледнете прикачената жалба.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Свлачище на ул. Странджа

Начало
05.04.2020
ID:
127

Уважаеми господин Грудев, още на 21.02.2020г Ви бях сигнализирал на официалния e-mail адрес на общ. Асеновград, че на ул. Странджа има свлачище, но резултат нямаше никакъв и резултатите не закъсняха. Днес 05.04.2020г се свлече цялата улицата и вече има реална опасност за сградите и хората в тях. Благодаря ви за вниманието.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично препятствие до Пожарната

Начало
10.03.2020
ID:
80

Има поставено циментено препятствие на тротоара срещуположно на Пожарната в Асеновград. Не е нито боядисан в ярък цвят, нито е ясно каква функция изпълнява. С очите си видях посред бял ден как възрастен мъж падна и разпиля покупките си, които носеше в двете си ръце. Беше истински късмет, че не се нарани или си счупи нещо. Не може да се минава нито с детска количка нито с инвалидна на това място. Моля, да го махнете от там. Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

разрушени стълби

Начало
09.03.2020
ID:
72

Стълбите на спирката на градския автобус под магазин БББ са в това състояние -треви и липсващи плочки.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

разрушени плочки

Начало
09.03.2020
ID:
71

При строителството на кооперация беше разрушен и не е възможно да се използва.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Деноношно тропаща улична решетка

Начало
09.03.2020
ID:
66

Денонощно тропаща новомонтирана метална улична решетка на ул. Велико Търново № 28. След няколко сигнала до общината ефекта е нулев.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител