В процес 51 Приключени 1714

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Капещ противопожарен кран

Начало
23.12.2022
ID:
2113

Протовопожарният кран от няколко седмици капе.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бездомни кучета

Начало
21.12.2022
ID:
2112

Моля,да бъдат взети мерки срещу четири бездомни кучета, които са се установили на Ген.Данаил Николаев. В събота вечерта на 17.12 нападнаха и ухапаха дъщеря ми пред къщата ни. Снощи и четирите кучета се бяха разположили в двора на къщата ни .Човек ни може да се прибере,ни да излезе

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

КУЧЕТА

Начало
21.12.2022
ID:
2111

Здравейте , на ул.Княгиня Евдокия и околните улици , обикалят безстопанствени кучета. На 20,12,22г. едно от тази глутница ,е нападнало дъщеря ми. Тя е запазила спокойствие ,и с раницата си за училище е успяла да го прогони. Питам ,след като в същият раьон преди точно месец е подаден сигнал за същият проблем и вече е със статус ,,приключил,, ,как точно приключихте и разрешихте проблема??? Кучетата са агресивни и са си още там. Престанете да ни казвате как са кастрирани , не ни дреме. Искаме децата и ние спокойно да излизаме от вкъщи. Много моля вземете под внимание въпроса.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Поставят врора антена на покрива на зграда в електроапаратурният завод

Начало
20.12.2022
ID:
2110

На покрива на сграда в електроапаратурният завод се изгражда втора голяма антена на мобилен оператор. Имат ли въпросните антени издадено разрешение за поставяне(строеж) от главният архитект на община Асеновград. Ако има моля да качите документа в отговора, за да се запознаем с него!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Компроментиран тротоар

Начало
20.12.2022
ID:
2109

На тротоара откъм оградата на завод Асенова Крепост на ул. Иван Вазов липсват голямо количество плочки. Тротоара е опасен за ползване. Има и изсипани големи камъни на мястото, което затруднява използването. Майка с количка не може да мина със сигурност. Моля да обърнете внимание. Това затруднява целия квартал зад ЖП Гарата!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кога ще приключи ремонта от страна на ВиК в с. Патриарх Евтимово

Начало
20.12.2022
ID:
2108

През месец април започна ремонт на отсечката Първомай-Асеновград, като в с. ПАТРИАРХ ЕВТИМОВО се налага и смяна на тръби от В и К. Към момента целия участък е асфалтиран, с изключение в самото село и причината е,че В и К не са приключили с поставянето на тръбите. По пътя се минава изключително трудно, има изкопи от двата края на главния път, които са необезопасени. Кога ще се завърши тази част от пътя и дали община Асеновград може да съдейства на жителите на с. Патриарх Евтимово като направи връзка с В и К?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

замърсяване на велоалея

Начало
18.12.2022
ID:
2107

Здравейте, по велоалеята още има???? и подобни, предложението ми е да има осветление и камери да има санкции срещу тези хора (роми) главно от тях е Еко тоалетнана не решава въпроса Ако искаме да живеем в чиста страна и град

Статус:  В процес

НЕРАБОТЕЩО УЛИЧНО ОСВЕТЛЕНИЕ

Начало
15.12.2022
ID:
2106

Не работи уличното осветление на улица АТАНАС МАРИНОВ и ул. Кочо Честименски.

Статус:  В процес

Кога ще бъде ремонтирана ул. Кочо Честименски

Начало
14.12.2022
ID:
2103

Бяхме внесли подписка с 67 подписа за цялостен ремонт на ул. Кочо Честименски и ул. Дунав. Двете улици са в трагично състояние. Тротоарите са пропаднали, плочките са 95% счупени. Асвалтовата настилка е в трагично състояние, принудихме се да бетонираме дупките със собствен и средства, за да не си трошом колите. Ние също плащаме данаци към общината. Ремонтират се улици, който не са в толкова лошо състояние.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не добре закрепена ограда

Начало
12.12.2022
ID:
2102

По пътя за Асенова крепост скоро беше поставена ограда за обезопасяване, но част от ограда не е закрепена добре и не може да изпълнява както трябва предназначението си. Изпратете някой служител на общината просто да докосне оградата и сам да прецени дали е укрепена както трябва.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител