В процес 150 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Нерегламентирано заселване

Начало
14.06.2021
ID:
898

Над кв.Баделема близо до станцията има нерегламентирано заселване...Както се вижда от снимката(която е взета от групата "За по добър живот в Асеновград" почнали са да разпъват палатки и да се самонастаняват.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Общински парк

Начало
13.06.2021
ID:
894

Поради некадърността на майсторите паветата около чешмата се изкъртиха и чешмата е вечно запушена.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Относно сигнал 837 за незаконни маси и столове

Начало
12.06.2021
ID:
893

След направена проверка по мой сигнал с N837 ,днес на 12.06.2021г отново пред магазина имаше маса и столове. Това се случва и след като управителката е била предупредена според Вашия отговор по моя сигнал. Тротоарните площи са за безпроблемно преминаване на пешеходци и слагането на столове и маси ,затруднява преминаването и създава неприятно впечатление ,че на едни е позволено , на други не. Моля да бъде извършена нова проверка и се вземат нужните мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ефирна телевизия

Начало
12.06.2021
ID:
892

Защо няма ефирна телевизия и кога ще бъде налична.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Общински парк

Начало
11.06.2021
ID:
891

Паркът е в плачевно състояние

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ПИСМО в отговор на сигнал с Вх.№ 667/23.02.2021г

Начало
10.06.2021
ID:
888

Уважаеми г-н Кмете, уважаеми г-н Главен архитект, отправям този сигнал във връзка с Ваш отговор на Сигнал №667 от 02.06.2021г. Сигнала е пуснат от нашия Домоуправител и касае изпълнението на тротоарно пространство по ул."Хан Аспарух" от страна на Строителна фирма "Златанов". Моите уважения, но в крайния отговор спрямо нашия сигнал посочвате, че след корекцията от страна на Строителя, тротоарната настилка отговаря на нормативната уредба, което не кореспондира напълно с истината. Този тротоар и тротоарна настилка, изпълнени по този начин, представляващи пешеходно пространство в градска среда, въобще не отговарят на изискванията на чл.8 от НАРЕДБА № РД-02-20-2 от 26 януари 2021 г., указваща максимално допустимите наклони за изпълнение на тротоарните ивици (пространства).

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Градски парк

Начало
10.06.2021
ID:
887

Липсващ тротоар и паднала подпорни стена към парка! Огромни паднали камъни ! Запушена чешма и разкъртени павета около нея ! Липса на растителност!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

градски транспорт - линия 1

Начало
09.06.2021
ID:
886

Прочетох отговора на подаден сигнал на 8 март т.г. за нередовност на автобуса по линия 1. Увериха ни, че собственикът бил предупреден. Явно г-н Пиронков нехае от предупреждения, защото продължава да отклонява единственият автобус по линията и често напразно чакаме по спирките. Явно предупреждението е неефективно и следва да се предприемат по-сериозни мерки от Община Асеновград. Това е втори сигнал, който подавам в последните 10-15 дни.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Висока трева на детска площадка в кв Изток

Начало
03.06.2021
ID:
866

Неокосени тревни площи в детска площадка

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Кърлежи

Начало
03.06.2021
ID:
865

Всички казват и всички виждаме табели, че навсякъде е пръскано срещу кърлежи. Добре.... Но защо всяка вечер след поредната разходка с кучето /и не само аз, и не само моето/... се прибираме с кърлежи, при условие, че ходим само по улиците или тротоарите в махалата около стадиона. ВСЯКА ВЕЧЕР! Дори мен ме налази докато се разхождахме!!! ТОВА НОРМАЛНО ЛИ Е, СЛЕД КАТО Е "ПРЪСКАНО НАВСЯКЪДЕ"??? Трябва незабавно да се вземат и други мерки! Нямам представа какви, но е страшно! Вместо да се наслаждаваме на разходки с домашните любимци се превърнахме в изнервени стопани и падари, които всяка вечер се притесняват тази напаст да не се пренесе в дома ни!!!!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител