В процес 78 Приключени 2374

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Тотално разбит тротоар на оживена улица

Начало
27.04.2023
ID:
2400

Разбит тротоар до магазина срещу входа на ресторант Чинара. Невъзможно е преминаването на пешеходци. Майки с колички и бебета слизат на улицата която е с натоварено движение на пътното платно.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Тотално разбит тротоар на оживена улица

Начало
27.04.2023
ID:
2399

Разбит тротоар до магазина срещу входа на ресторант Чинара. Невъзможно е преминаването на пешеходци. Майки с колички и бебета слизат на улицата която е с натоварено движение на пътното платно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Обърнат контейнер за отпадъци

Начало
27.04.2023
ID:
2398

Фирмата за събиране на отпадъци си изкривиха контейнера, който се намира срещу къщата на Искра 9. След като видяха, че няма как да го движат и почистват решиха да го обърнат на обратно за да не си изхвърляме отпадъците в него. Предположих, че ще бъде сменен, но уви вече една седмица няма нов контейнер. Моля контейнерът да бъде сменен. Твърде много домакинства а контейнери за отпадъци са малко, а вече и далече.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Разделно събиране на отпадъци

Начало
27.04.2023
ID:
2396

Здравейте, Жълтият контейнер е прпълен с отпадъци на ул. Генерал Дандевил 40. Не е събиран повече от 4 седмици. Моля за Вашето съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Липсващо осветление

Начало
25.04.2023
ID:
2395

Липсва улично осветление. Улицата е пълен мрак, хората се притесняват да излезнат нощем.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Липсващо осветление

Начало
25.04.2023
ID:
2394

Липсва осветление от години. След номер 12 няма никакво осветление.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

липса на водоснабдяване

Начало
25.04.2023
ID:
2393

Искам да попитам защо вече два дни няма вода в кв. Изток, а може би и на други места в града? Каква е причината за режима на водата? Кой носи отговорност за проблемите с водоснабдяването? При положение, че се спира водоснабдяването на редовни платци на водата е редно да има обяснение на ситуацията. А също така и компенсации за неудобството. А може би компенсациите са разбитите улици, неработещата администрация и бездомните кучета. Единственото логично обяснение в случая е прикриването на нечии грешки. Дължите обяснение на гражданите, но по-важното е че им дължите качествено водоснабдяване.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Изпразване на контейнер за отпадъци

Начало
25.04.2023
ID:
2390

Контейнерът е препълнен, ако скоро не се изпразни, боклукът ще бъде навсякъде и ще се превърне в поредното сметище. За съжаление, платформата не ми позволява да кача снимката колко е пълна самата лодка, защото файлът е голям. Моля, да обърнете внимание на случая. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Страх от бездействие

Начало
20.04.2023
ID:
2388

Уважаеми г-н Кмете, моля за вашата намеса , тъй като администрацията , на която Вие сте дали права да следи за незаконно строителство бездейства. До като тече проверка по нашите два сигнала, цялата къща вече е премахната. Ако другата част от сграда се срути и има пострадали, кой ще носи отговорност? Нашите предходни сигнали още се работят от някой специалист, който просто трябва да отиде до строежа!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Изхвърлени кучета

Начало
19.04.2023
ID:
2387

До Тритон клуба в Асеновград има изхвърлени 4 малки кученца, с 3 други по- големи.Кученцата са около 2 месеца , а другите по -големи.Едното от по -големите вчера се появи с огнестрелна рана в областа на муцуната и се нуждае спешно от лечение.Моля да се приберат и да се кастрират и лекуват , защото мястото им не е там.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител