В процес 193 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Не отстранен проблем с кабел високо напрежение

Начало
09.10.2023
ID:
2901

Здравейте, сигнала , който подадох за опасен кабел, не беше проверен, въпреки че сте ми отговорили, че е приключен. Има черен кабел, който върви от долу и влиза под гараж. Върви покрай гараж 310. Преди влизаше отгоре, но след смъртния случай в София, по ваша препоръка беше премахнат. От няколко месеца е прекаран от долу .Моля обърнете внимание. Намира се зад блок Асенова крепост, на ул. Книжна фабрика 15. Предишния сигнал беше с номер 2879. Прилагам снимки. Вгледайте се добре. Сигнала не е приключен, както ми писахте на 06.10 23г. днес е 09.10 23г.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Ул. "Асен Карастоянов"

Начало
09.10.2023
ID:
2900

Здравейте! Моля за Вашето внимание относно затруднено движение по ул. "Асен Карастоянов", пред входа на ОУ "Петко Каравелов" - особено във времевия диапазон за водене и забиране на учениците, движението е силно затруднено, поради паркирали автомобили и движение на останалите в двете посоки, в тесен участък, което създава предпоставки за задръстване и ПТП. Предложението ми е улицата да бъде преобразувана в еднопосочна, каквито са и повечето улици в района.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
08.10.2023
ID:
2899

Уличното осветление на ул. Асенова крепост от ул. Винарска до ул. Сан Стефано не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изоставен автомобил

Начало
08.10.2023
ID:
2898

От няколко години на ул. Гоце Делчев срещу 91 има изоствен автомобил, които е без номера. Моля колата на премахната.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанствени кучета

Начало
07.10.2023
ID:
2897

Безстопанствени кучета в района на пазара, автогарата, гарата и към улица Цар Освободител, в района на парка и детска градина Асенова крепост

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бездомни кучета

Начало
07.10.2023
ID:
2896

Тъй като кметството в с.Тополово не предприема никакви мерки по въпроса с бездомните кучета,се обръщам към общината. Броят на бездомните кучето в селото е страшно много и продължава да се увеличава,поради това че хора от други населени места идват и пускат кучетата си в нашето село. Също така някои от тези кучета са и агресивни и създават опасност за хората.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанственно куче

Начало
07.10.2023
ID:
2895

Кучето е черно,-бяло до козметичното студио Стемоса, лежи на тротоара от 1 месец

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Д. Воден

Начало
07.10.2023
ID:
2893

Моля, обърнете внимание за неправилно паркиране автомобили. От къде трябва да минат пешеходците.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
05.10.2023
ID:
2892

По повод СИГНАЛ №2736 ,който маркирахте като разрешен, а именно че уличното осветление вече работи - ами не работи!!! Може би сте отстранявали повреда на друга лампа! За това прикачвам снимка направена в тъмната част на денонощието на въпросната лампа, както и карта на точното й местонахождение! Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Градски транспорт

Начало
04.10.2023
ID:
2891

Моля, г-н Пиронков да си наеме по-спокойни и нормални шофьори на автобус Номер 1, защото сега съм в автобуса и отношението на шофьора е изключително грубо, ако е нервен и не му се работи, да си отива вкъщи. Ако той е невъзпитан и груб, аз не съм такава, но и е не допускам толкова отвратително отношение към мен. Дано се вземат сериозни мерки с градския ни транспорт!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител