В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещо улично осветление

Начало
26.05.2020
ID:
218

За пореден път подавам сигнал за едно и също нещо, а то е неработещо улично осветление на 2 електрически стълба, които се намират един до друг на улица Генерал Данаил Николаев 3 и 5. Намира се пред новите кооперации на Малинов. Връщате ми, че проблема е отстранен, но явно бъркате улицата!! И двете лампи не светят!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Относно Сигнал 203

Начало
26.05.2020
ID:
216

Пиша Ви по повод сигналите, които съм подала и са със статус Приключени. От написаното от Вас разбирам, че улично осветление няма да бъде поставено, нищо, че има живущи на тези адреси. Извода е, че трябва да си плащане данъците, да почистваме около имотите си и да си стоим на тъмно. Според Вас това редно ли е? Общината няма финанси за 50 метра кабел и 2 лампи?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Ново осветление

Начало
22.05.2020
ID:
211

Новото осветление пред блок 3/5 кв. Запад , не работи от две вечери

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липса на осветление

Начало
19.05.2020
ID:
203

Приложено се вижда как сте приключили сигнала ми с номер 171. Видно е, че лампи все още липсват. Вече почти 6 месеца търсите вариант за поставянето на 2-3 лампи. За Вас това нормално ли е? Моля да не сменяте статуси без да сте разрешили проблема. Оставам в очакване.........

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
18.05.2020
ID:
199

Неработещо улично осветление на улица Генерал Данаил Николаев 3 и 5. Два броя улични лампи не работят!!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Без осветление на 6 Януари

Начало
11.05.2020
ID:
182

Отново без улично осветление в района на ресторант Чинара и фурната на ул"6 Януари"

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 2 потребителя

Неработещи осветление

Начало
03.05.2020
ID:
175

След дъжда новото осветление пак не работи

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Липса на осветление

Начало
02.05.2020
ID:
171

През месец декември 2019 бяха поставени стълбове на ЕВН на ул.Борова в с. Долнослав. Оттогава чакаме да бъде поставено улично осветление на новопоставените стълбове. Тази пресечка е неосветена и създава големи трудности на живущите. Сутрин рано и вечер придвижването е много неприятно, дори опасно. Възрастни и деца са притеснени от тъмнината. В очакване съм на Вашия отговор съм в законния срок.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Счупена улична ламп

Начало
21.04.2020
ID:
151

Здравейте, Вече повече от месец уличната лампа на ул.Рожен 4 е счупена и не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
05.04.2020
ID:
126

Сигнализирам за неработеща улична лампа на ъгъла между улица Липа и ул. Гонда вода. Вече 4-и вечери не свети.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител