В процес 115 Приключени 2610

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

НЕРАБОТЕЩО УЛИЧНО ОСВЕТЛЕНИЕ

Начало
28.08.2023
ID:
2782

Здравейте, бих искал да Ви уведомя за неработещо улично осветление в продължение на месеци. Не мисля, че е необходимо да изредя неоспорими конюнктурни факти относно живущи хора на тази улица, играещи деца, наличие на бездомни кучета , работещи хора, които са на работни смени и им се налага да излизат или прибират по тъмните часове на денонощието и тн. Не мисля, да ги изредя тези факти, както казах не за друго, а защото преди всичко това би следвало да Ви е ясно, а и мисля и знам, че това е ваш ангажимент. Констатацията на НЕРАБОТЕЩОТО, ерго опасно улично осветление е мой ангажимент като буден гражднин и в този ред на мисли вярвам дори и в аванс, че ще се предприемете адекватни и своевременни действия. Благодаря ! С уважение

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Кастрене на клони на дървета

Начало
28.08.2023
ID:
2780

На улица Свобода има липи, които се нуждаят от кастрене на клоните, тъй като са израстнали доста над покривите на къщите. Това може да доведе до проблеми с цялостта на покривите/ керемидите , както и запушване на улуците от сухите листа и шушулки. Моля за съдействие от Община Асеновград преди есенно-зимния сезон.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
26.08.2023
ID:
2779

Уличното осветление на ъгъла между улица Стою Шишков и улица Атанас Мишев не функционира.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Детска площадка Джордж махала

Начало
26.08.2023
ID:
2778

Община Асеновград Вие подиграватели се с Вашите граждани. Днес видях съоръжението, което сте монтирали на ЕДИНСТВЕНАТА, подчертавам ЕДИНСТВЕНАТА детска площадка в Джордж махала. Да съоръжението е ново, но е за деца на възраст 2-3 години. Та въпросът ми е това ли заслужават нашите деца? Много ще ми е интересен отговорът. Можеше да се постараете малко повече. Вторият ми въпрос е на каква стойност е това съоръжение? Също ще ми е много интересно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконно сметище

Начало
25.08.2023
ID:
2777

За пореден път подавам сигнал за незаконното сметище срещу моята къща,а именно Миньор 50. Преди две седмици сметището беше 10 метра по-нагоре от мен,сега откакто го изкопахте “уж да не хвърлят боклуци”,вече е точно срещу мен. Искам да съберете боклуците и да го изкопаете и срещу Миньор 50. А не да създавате предпоставки да го хвърлят пред къщата ми. Не може да се излезе на двора от миризми. Иначе табелите сте ги сложили колко лева са глобите,ама няма кой да дойде да ги глобява каруцарите дето по цял ден си изхвърлят боклуците необезпокоявани!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконно сметище

Начало
25.08.2023
ID:
2776

За пореден път подавам сигнал за незаконното сметище срещу моята къща,а именно Миньор 50. Преди две седмици сметището беше 10 метра по-нагоре от мен,сега откакто го изкопахте “уж да не хвърлят боклуци”,вече е точно срещу мен. Искам да съберете боклуците и да го изкопаете и срещу Миньор 50. А не да създавате предпоставки да го хвърлят пред къщата ми. Не може да се излезе на двора от миризми. Иначе табелите сте ги сложили колко лева са глобите,ама няма кой да дойде да ги глобява каруцарите дето по цял ден си изхвърлят боклуците необезпокоявани!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Подмяна на ръждясал, счупен и течащ варел за смет

Начало
25.08.2023
ID:
2775

Спешно е необходима подмяна на варелите за смет - изгнили, деформирани, счупени - кв. Долни Воден, ул. Вельо войвода. А за графика за извозване няма да коментираме - не се спазва! Моля, не ми звънете на посочения телефон за връзка - ясно е, че е формално и само отбивате номера!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветително тяло

Начало
24.08.2023
ID:
2774

Описание: Осветителното тяло работи 30-40 сек и след това загасва за около минута. Това се повтаря през целия период, в който уличното осветление работи. По цялата улица цар Освободител осветителните тела в короните на дърветата. Осветяемостта е много малка предвид неравните плочки по тротоарите. Истинско изпитание за малки деца и възрастни хора. В сигнал 1627 от 26.05.2022г. е описан същия проблем със същото осветително тяло! Година и няколко месеца нищо не е пипнато!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изсъхнали дървета

Начало
24.08.2023
ID:
2772

Здравейте! На посоченото място на оградата на ОУ,,А.Кънчев" към ул.Рилска, където всеки ден се катерят деца, за да прескачат и влизат в двора на училището, има 3 изсъхнали ствола на дървета без клони. Апелираме да огледате района преди началото на учебната година.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кастрене на клони разрешение

Начало
24.08.2023
ID:
2771

Привет Предстои ни ремонт на покривната настилка прилежаща на къщата от посоченият адрес. Ремонта е с начална дата 28.09.2023г.. Клоните на дървото, което се намира в непосредствена близост до къщата (извън рамките на имота, на пешеходната зона), лежат в/у керемидите на къщата и нанасят щети в/у покривната настилка. Също така препълват улуците с листна маса и цвят, което затруднява почистването им и е предпоставка за ускорена корозия. Имаме нужда от разрешение за кастрене на клоните + служител от общината който да съблюдава процеса и да ни напътства в процеса, за да не бъдат нанесени щети на дървото. Надяваме се предоставената информация да е достатъчна за взимането на решение по нашият казус. Моля свържете се с мен, ако има нужда от допълнителна информация и/или въпроси. Благо

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител