В процес 194 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Липса на осветление

Начало
19.05.2020
ID:
203

Приложено се вижда как сте приключили сигнала ми с номер 171. Видно е, че лампи все още липсват. Вече почти 6 месеца търсите вариант за поставянето на 2-3 лампи. За Вас това нормално ли е? Моля да не сменяте статуси без да сте разрешили проблема. Оставам в очакване.........

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
18.05.2020
ID:
199

Неработещо улично осветление на улица Генерал Данаил Николаев 3 и 5. Два броя улични лампи не работят!!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Без осветление на 6 Януари

Начало
11.05.2020
ID:
182

Отново без улично осветление в района на ресторант Чинара и фурната на ул"6 Януари"

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 2 потребителя

Неработещи осветление

Начало
03.05.2020
ID:
175

След дъжда новото осветление пак не работи

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Липса на осветление

Начало
02.05.2020
ID:
171

През месец декември 2019 бяха поставени стълбове на ЕВН на ул.Борова в с. Долнослав. Оттогава чакаме да бъде поставено улично осветление на новопоставените стълбове. Тази пресечка е неосветена и създава големи трудности на живущите. Сутрин рано и вечер придвижването е много неприятно, дори опасно. Възрастни и деца са притеснени от тъмнината. В очакване съм на Вашия отговор съм в законния срок.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Счупена улична ламп

Начало
21.04.2020
ID:
151

Здравейте, Вече повече от месец уличната лампа на ул.Рожен 4 е счупена и не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
05.04.2020
ID:
126

Сигнализирам за неработеща улична лампа на ъгъла между улица Липа и ул. Гонда вода. Вече 4-и вечери не свети.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Осветление

Начало
03.04.2020
ID:
125

Осветлението на уличната лампа не работи от дълъг период.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещи улично осветление

Начало
02.04.2020
ID:
124

Новото осветление около бл.100,101 и 110 не работи

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Неработещо осветление

Начало
30.03.2020
ID:
119

От миналата събота новото лед осветление не работи около блоковете 101, 100,110,

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител