В процес 192 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Преустановено сметоизвозване

Начало
24.10.2023
ID:
2931

Над седмица не е минавала кола да извози отпадъците

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Подкастряне на дървета

Начало
24.10.2023
ID:
2930

Уважаеми господа, Във връзка с подадени предходни сигнали с N 2235 / 21.02.2023г. и N 2386 / 19.04.2023г. и получен отговор, че действията по подкастряне и премахване на дървета е прекратена и ще продължи през следващия есенно-зимен период, отново алармирам за необходимостта от санитарна сеч на дървета /3 броя липи/, намиращи се на ул. "Гоце Делчев" 49, гр. Асеновград. Надявам се, че същите ще бъдат включени в тазгодишната кампания.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Двигателно масло на тротоара

Начало
24.10.2023
ID:
2929

Тече двигателното масло от автомобила, който паркира винаги на тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Иван Иванов

Начало
23.10.2023
ID:
2928

Здравейте, искам да попитам кога ще вземете отношение по многократно подаван от мен сигнал за опасен кабел с високо напрежение, който е пуснат свободно и влиза в ламаринен гараж. Не е обезопасен по никакъв начин. Предишния сигнал беше 2901 . Моля извършете реална проверка. Намира се зад блок Асенова крепост на ул книжна фабрика 15 отстрани на гараж 310 и влиза в 311. Има реална опасност от пожар или от токов удар.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Оплакване от градски транспорт

Начало
20.10.2023
ID:
2926

Искам да подам сигнал за нередовен градски транспорт , спецялно за автобусна линия номер " 2 " . Днес от 8.45 часа съм на спирка зъбчето и в момента е 9.27 и още една " 2 ка" не е минала , а по разписание трябваше да мине поне два пъти . Как се очаква да има хора , които да го ползват , като при това положение неможе да се разчита дали ще се стигне на време за работа . Поне смените разписанието и пишете , че минават на час , а не на 20 минути .Надявам се да вземете необходимите мерки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
20.10.2023
ID:
2925

Здравейте,на улица Ал.Батенберг 46 уличната лампа е изгоряла и не свети,Моля да я поправите. Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

предизборни плакати

Начало
19.10.2023
ID:
2924

здравейте община Асеновград забелязва се тенденция на предизборна агитация от всички партии безразборно лепене на всякакъв вид агитация включително и по спирките в Асеновград вечерно време се вижда хора от ромската махала които лепят плакати както им дойде и където им дойде то е ясно че сте абсолютно безсилни но пак ще трябва да се почистват автобусните спирки които за пореден път бяха налепени изключително слаб контрол и превенция от ваша страна. въпросът ми е кой ще почисти ще бъдат ли наказани виновниците защото пак е похарчен обществен ресурс. за малко да стане както трябва ама стана както обикновено тоест нищо

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

новата велосипедна алея покрай реката

Начало
19.10.2023
ID:
2923

здравейте драга община Асеновград въпросът ми е елементарен кой се грижеше за ружите покрай велосипедната алея 90% от ружите не бяха поливани и съответно увехнаха не е ли това работа на общината да се грижи за растенията единствено 2 3 от растенията които са покрай чешмата оцеляха ще има ли наказани. тези растения сме ги платили ние всички а с лека ръка бяха унищожени благодаря за вниманието

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанствени кучета

Начало
19.10.2023
ID:
2922

Безстопанствени кучета в района на ул.Възрожденци , до завод Руен.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

общинска ПУБЛИЧНА градинка в квартал "Св. Георги" - имот 00702.517.266

Начало
17.10.2023
ID:
2921

На 14.10 и 15.10 в градинката на квартал "Св.Георги", улица Винарска, бяха демонтирани детски люлки и пързалка - имот 00702.517.266. Може ли да ни информирате какви са причините и дали ще има инвестиционни намерения в този имот?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител