В процес 98 Приключени 2601

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещо улично осветление

Начало
22.06.2020
ID:
252

Неработещо улично осветление ул. Освобождение N: 1 - 2

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
15.06.2020
ID:
239

Неработещо улично осветление. ул. Генерал Данаил Николаев 7 Тази улица се намира в новия квартал дето беше черният стадион на широкото платно. Много хора бъркат адреса с улица. Генерал Дандевил Този магазин за строителни работи е до нас. Явно има няколко адреса тази улица. Кивстрой ООД улица Княгиня Евдокия 4230 Център, Асеновград

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
14.06.2020
ID:
237

Преди два месеца подадох сигнал за същия проблем- неработещо осветление между 11 и 12 бл в кв. Баделема. След около 3 седмици чакане беше оправено , но за съжаление се оказа ,че работи по-малко дни от колкото чакахме да го оправят и съответно от седмици пак е неизправно . Сигналите за този уличен стълб за чести - явно има причина и проблем .нека се оправи веднъж като хората.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Проблем с уличното осветление.

Начало
11.06.2020
ID:
236

Здравейте! От 10 дни уличното осветление на кръстовището на ул. Княгиня Евдокия и ул.Славянска

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
26.05.2020
ID:
218

За пореден път подавам сигнал за едно и също нещо, а то е неработещо улично осветление на 2 електрически стълба, които се намират един до друг на улица Генерал Данаил Николаев 3 и 5. Намира се пред новите кооперации на Малинов. Връщате ми, че проблема е отстранен, но явно бъркате улицата!! И двете лампи не светят!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Относно Сигнал 203

Начало
26.05.2020
ID:
216

Пиша Ви по повод сигналите, които съм подала и са със статус Приключени. От написаното от Вас разбирам, че улично осветление няма да бъде поставено, нищо, че има живущи на тези адреси. Извода е, че трябва да си плащане данъците, да почистваме около имотите си и да си стоим на тъмно. Според Вас това редно ли е? Общината няма финанси за 50 метра кабел и 2 лампи?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Ново осветление

Начало
22.05.2020
ID:
211

Новото осветление пред блок 3/5 кв. Запад , не работи от две вечери

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липса на осветление

Начало
19.05.2020
ID:
203

Приложено се вижда как сте приключили сигнала ми с номер 171. Видно е, че лампи все още липсват. Вече почти 6 месеца търсите вариант за поставянето на 2-3 лампи. За Вас това нормално ли е? Моля да не сменяте статуси без да сте разрешили проблема. Оставам в очакване.........

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
18.05.2020
ID:
199

Неработещо улично осветление на улица Генерал Данаил Николаев 3 и 5. Два броя улични лампи не работят!!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Без осветление на 6 Януари

Начало
11.05.2020
ID:
182

Отново без улично осветление в района на ресторант Чинара и фурната на ул"6 Януари"

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 2 потребителя