В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Премахване на израстъъци и клони от липа

Начало
16.07.2021
ID:
991

На ул. " Неофит Рилски" № 1, на тротоара, около стеблото на липата, има много израстъци и клони от липата. Те пречат на видимостта и създават предпоставки за пътно-транспортни произшествия. Настояваме израстъците и клоните от липата да бъдат премахнати.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

коте

Начало
15.07.2021
ID:
983

Изплашено коте скача от стълбите в дупка до прозорците, Мяука и трепери цялото, не можем да го хванем. Моля да го извадите. пл. Николай Хайтов 3А

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Повредено дръвче

Начало
14.07.2021
ID:
980

Здравейте, посъденото от общината дръвче е с дупки по стъблото и ако не се предприеме нещо то ще загине!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Относно движение на автомобили в централната градска част

Начало
12.07.2021
ID:
973

Господа управници на Асеновград, обръщам Ви специално внимание за движението на автомобили на главната улица и площад на Асеновград. Останах ужасена в събота и неделя вечер разхождайки се в главната улица, то коли ,то мотори,възрастни хора не могат да вървят спокойно какво да кажем за децата.Те къде и как да карат колички,колелета и т н.Няколко пъти видях сериозни предпоставки за ПТП. Как толкова голям град е допуснал да няма пешеходна зона? Като стане белята тогава и да търсите виновници ще е твърде късно.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Ограда в двора на Стоматологията към новостроящата се църква

Начало
12.07.2021
ID:
972

Здравейте, Входирали сме молба да се обърне внимание на строежа на ограда на новостроящата се църква в двора на стоматологията. Снимките изпращаме през портала след разговор с г-н Златев за по-голямо удобство. Предварително благодарим. Апостол Мандалиев

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неправилно паркиране пред входна врата на къща

Начало
09.07.2021
ID:
966

Здравейте, В къщата в която имам собственост, на 3-тият етаж живее семейство, което паркира ежедневно един от автомобилите си (сменя около 4-ри, но предимно Фолсваген Голф 5, сив цвят с рег. ном. РВ2697ТР) пред единствения вход към къщата. Същите имат гараж и единият си автомобил, винаги спират пред него, а пред входната врата, се явява общо и неутрално място за спиране, не и за паркиране, което те използват като свое парко място и заемат винаги, независимо че пред гаража им може да има място. Тоест пред входа достъпа за тораро-разтоварна дейност и спиране на спец. автомобили като линейка и т.н. е невъзможен. Също така и свободното преминаване с детска или инвалидна количка също. Аз съм с малко дете и в момента с майка с счупен крак. Как може да ми съдействате за трайно решение на п

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Повреден общински паметник

Начало
07.07.2021
ID:
958

Повреден е паметникът на Александър Стамболийски в общинската градина пред Търговски Център "Континент". Гранитените плочи са отлепени, но са свалени цели и без повреди и са складирани в търговския център. През годините сме отстранявали дребните повреди за наша сметка. Молим общината да ни окаже съдействие, ако не с майстор, който да го възстанови, то поне с материали, за да го поправим ние. Очакваме отговор и благодарим предварително.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

жалба

Начало
07.07.2021
ID:
957

До г-н Христо Грудев кмет на гр. Асеновград ЖАЛБА От Емил Дечев, тел.: 0897419035 Г-н Грудев, моля да окажете съдействие за изясняване на следната ситуация относно /фреш бар/ магазин за алкохол , тютюневи изделия, кафе и фреш, които отказват на своите клиенти да ползват тоалетната в обекта. Въпросния фреш бар се намира в гр. Асеновград , ул. Цар Освободител 31, казва се “My Day”.В обекта е поставена табела /вече почти цяла година/, че тоалетната не работи и достъпа и се отказва от служителите. Доколкото ми е известно, когато се предлагат алкохолни напитки в обекта, са задължени да имат тоалетна за клиенти /тъй като имат няколко изнесени маси отпред на тротоара/. Освен това на въпросния обект не се спазват противоепидемичните мерки /служителите работят без маски/. Очаквам отговор!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Паркиран автобус на Либхер до училище Кирил и Методий и Цар Иван Асен 2!

Начало
07.07.2021
ID:
954

Паркираният от месеци автобус на Либхер до училище Кирил и Метдоий и Цар Иван Асен II, с регистрационен номер РВ4656ТС, затруднява трафика и няма видимост на пътя и тротоара, с което застрашава живота на децата които учат в две училища и видимоста е много малка. Това не е паркинг за автобуси, като професионален шофиьор и водача не се сеща да го махне автобуса, всеки ден стават ПТП на пътя. Моля да се вземат конкретните мерки

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител