В процес 57 Приключени 2546

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Защитен чинар

Начало
23.07.2023
ID:
2664

Тръба се забива в защитен чинар срещу бившата “Черна котка”.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Агресивни безстопанствени кучета

Начало
23.07.2023
ID:
2663

На ул.Хан Крум 3 жена храни 6 бездомни кучета,които са се настанили на тротоарите на улицата. Минавайки по улицата било то пеш ,с колело ,мотор ,кола те се спускат към тях. Хората със страх минават от там. Моля , вземете мерки преди някой да е пострадал отново и да стане поредния случай на нахапан от кучета!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непочистени шахти

Начало
22.07.2023
ID:
2662

Мръсната вода минава пред нашите врати всеки ден

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Запитване за недовършен обект

Начало
22.07.2023
ID:
2661

Здравейте, след многократно входирани жалби за асфалтиране на около блоковото пространство на кв.Баделема бл.18 и бл.19, както и поставяне на осветление за нормано движение в тъмните часове на денонощието обекта пак е завършен наполовина. Асфалта се положи, но за осветлението се оставиха стърчащи кабелите. Парите сигурно се усвоиха и обекта е приключен. Защо не се довърши бетоновата стена със стърчащи арматури и не се поставиха предвидените лампи? В такъв вид ли се издава обекта? Работници имаше последно края на септмври и октомври 2022г. и близо една година нищо не се направи. Моля, началника на обекта и отговорните лица за коректно отношение. Прилагам снимки, от които е видно недовършената работа.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасно дърво

Начало
21.07.2023
ID:
2657

Моля, вземете мерки за изсъхналите клони. Пред блока играят повече деца, а клоните са сухи. Когато излезне вятър винаги има паднали клони.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Липсваш капак на захранването на улична лампа

Начало
21.07.2023
ID:
2656

Липсва капак на захранването на улична лампа, опасни кабели

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Подрязване на дърво Чинар

Начало
20.07.2023
ID:
2655

Нарушаване на нощната тишина и спокойствие на живущите в кооперацията на ул. "В. Левски" 5 от блъскането на клоните на дърво "Чинар"в нея през всяка ветровита нощ и застрашаване на целоста на фасадата на сградата! Молим отсраняването на проблема да бъде организирано в максимално кратък срок. Благодарим предварително за взетите мерки и организационни действия!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Силна музика от циганската махала

Начало
20.07.2023
ID:
2654

Редовно се чува силна музика, която огласява цял квартал. Не е еднократно, а дни наред. Едва ли полиция и други градски органи не са чули и защо не се вземат мерки? Има дни в които е целодневно и до среднощ. Вдигането на шум който огласява огромна част от града вероятно е недопустим и през деня. Това не е като съседа от горния етаж, да пречи на на този от долния. Мощни уредби които се чуват на километри. Посочената локация на картата не е точна. Озвучаването се чува на ул. "полк. Дрангов" от към циганската махала, или както там е наричате като квартал.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Относно СИГНАЛ №2555

Начало
20.07.2023
ID:
2653

От отговора на сигнал №2555 става ясно че отказвате да си вършите задълженията. 1. Въпросният строеж е на съвсем друга улица. 2. Частният терен на фирма „БИС - 98“ ООД. Е ограден и е до портала. Няма как нито аз нито вие да видите замърсяване вътре. 3. Спрели те автомобили са на платното не на тротоара от дясната страна на улицата. 4. Замърсяването попада върху поземлен имот 00702.510.20 видно от справка в кадастъра.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Липса на Табела

Начало
20.07.2023
ID:
2652

Липса на пътен знак което да Забранява Спирането и Престой. Преди е имало.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител