В процес 186 Приключени 2716

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Теч на вода от душ на градския васейн

Начало
17.12.2023
ID:
3038

Здравейте, един от душовете на градския басейн работи постоянно, най - вероятно някоя тръба се е скъсала.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
17.12.2023
ID:
3037

Здравейте, уличната лампа на ъгъла на ул Иван Вазов и Костадин Балтов не работи. Моля да подадете сигнал, за да се оправи

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Липсваща плоча от облицовката пред библиотеката.

Начало
17.12.2023
ID:
3036

Липсва плоча от облицовката на стената , която е непосредствено след стълбите,като се качвате от входа на общината към нивото на библиотеката. Моля да сезирате фирмата изпълнител, за да може да бъде избегнато по нататачното разрушаване на облицовката в следствие на евентуално влизане и замръзване на вода.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
17.12.2023
ID:
3035

Неработещо улично осветление! Намира се точно на кръстовището на ул. "Найден Геров" и ул. "Космос", кв. Долни Воден. Самия стълб е монтиран на пътната настилка. Прикачвам снимка с точното местонахождение.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Непроходима улица

Начало
16.12.2023
ID:
3034

При всеки паднал дъжд улицата е непроходима . Движението по нея е изключително затруднено . Има големи дупки .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ударено от автомобил улично коте

Начало
16.12.2023
ID:
3031

На пътното платно пред фирмен магазин на месокомбинат Асеновград лежи блъснат котка. Поради това, че е почивен ден, животното е заведено във ветеринарна клиника Заравят.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Проблем с бездомно куче

Начало
16.12.2023
ID:
3030

Проблемът е, че на посочения адрес аз и моите съседи имаме проблем с огромно бездомно куче. Кучето е бяло, с черни шарки по цялото тяло. Нападнати са вече двама съседи, които се разминаха леко. Моля общината да вземе мерки, преди да е станал сериозен инцидент. Голяма част от съседите изпитваме страх да излезем пред собствения си блок. Ще съм радостна ако видя, че общината предприема адекватни действия.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пътя към село Косово

Начало
16.12.2023
ID:
3029

Здр кога ще по чистите пътя към село Косово от сняг. Селото е недостъпно. Имаме резервации в къщата за гости. Хората не могат да се качат до селото.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Разделно събиране на отпадъци

Начало
15.12.2023
ID:
3028

Здравейте, Пиша Ви във връзка с разделното събиране на отпадъци. Контейнерите, поставени из града, и конкретно на нашата улица, са прекалено малко и се събират много рядко. Този, например, който използвам аз (на кръстовището на ул. Гоце Делчев и ул. Велико Търново) не е изчистван от минимум 2 седмици, а се ползва от стотици хора. От няколко дни обикалям с колата, за да намеря празен контейнер, в който да си изхвърля събраните боклуци, но без успех - всички преливат. Моля, вземете мерки да бъдат поставени повече контейнери, които да се събират ежеседмично, защото тези са крайно недостатъчни. Може да върнете този, който премахнахте неотдавна - на ул. Гоце Делчев № 34 - 34. Надявам се призивът ми да бъде чут. Благодаря Ви за отделеното време! С уважение, Георги Цуцуранов

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Неработещо осветлиние

Начало
14.12.2023
ID:
3027

Не работи уличното осветление на посочения адрес.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител