В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Контейнери

Начало
12.04.2020
ID:
139

Здравейте, искам да подам сигнал че се разнася боклук по улицата пред нас. Оставени са три контейнера големи пред къщата ми и миризмата е мн гадна а тук живеят деца. Става така че целия квартал си изхвърлят отпадъците пред вкъщи, което според мен не е нормално. Нека и на други места да бъдат сложени такива. Не е редно ние да си плащаме данъците смет а някой от махалата да идва и да хвърля какво ли не пред дома ни. Благодаря ви дано обърнете внимание на сигнала ни

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Кърлежи!

Начало
05.04.2020
ID:
130

Добър вечер, искам да помоля общината да напръска парковете и тревните площи против кърлежи, защото всеки ден прибирам кучето си с кърлежи! Моля да бъде извършено напръскване на тревните площи, парковете и градинките, докато така или иначе сме в карантина. Благодаря предварително.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

До кога така

Начало
29.03.2020
ID:
118

До кога новите селяни в квартала ще си изхвърлят боклука по земята. Така се прави в Столипиново.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Дезинфекция

Начало
22.03.2020
ID:
111

Автобусите, които обслужват гражданите на Асеновград по линиите 1, 2,4 не само не са дезинфекцирани, дори не са мити. В условията, при които се налага да спазваме определени мерки и въпреки опасността се нуждаем от транспорт, смятам ,че е недопустимо. Таксиметровите коли ,улици и площадки също, кварталните магазинчета също. Сега е време да обърнете особено внимание на хигиената в града.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Проблем с отпадъци в с. Нови извор

Начало
19.03.2020
ID:
105

Контейнерите с отпадъци в с. Нови извор се почистват веднъж месечно. Това е недостатъчно особено във време на усложнена епидемична обстановка свързана с разпространение на Covid-19. Моля да се увеличи почистващият график и да се предприемат действия за дезинфекциране в районите около контейнерите! Моля да получа отговор на електроната ми поща!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Почистване

Начало
17.03.2020
ID:
101

Контейнерите за отпадъци в с. Златовръх , общ. Асеновград се почистват веднъж месечно. Това е крайно недостатъчно. Ако е възможно да се увеличи почистващият график на 2 или 3 пъти месечно. Или в най-добрия случай веднъж седмично. С повишаване на температурите контейнерите се превръщат в развъдник на микроби.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Пълна кофа за буклук

Начало
12.03.2020
ID:
91

Пълна кофа със буклук и цялата градина в е пълна със буклук

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Отпадъци

Начало
12.03.2020
ID:
90

Отпадъците не са събирани от два дни.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Дезинфекция

Начало
10.03.2020
ID:
73

Кога ще започне дезинфекцията от почистващата фирма, днес мина камиона но не дезинфектира, дори не почисти около контейнера.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Контейнери за смет без колела!

Начало
09.03.2020
ID:
69

Здравейте! На въпроса:Искам да подам сигнал относно кофите за смет в Асеновград.Лично съм се обаждал на почистващата фирма КМД няколко пъти да им съобщя,че кофите са без колела.Обясних им,че когато дойде камиона за смет и работниците започнат да дърпат кофите за да бъдат качени и изхвърлени,въпросната кофа наранява асфалта и се кърти.КМД в Пловдив са чисто нови камиони и чисто нови кофи!Нека фирмата да си спазва договора. Общ.Асеновград вдигна данък смет.Не залужаваме ли нови кофи?

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител