В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Без улично осветление в с. Патриарх Евтимово от два дни!

Начало
01.12.2020
ID:
523

За трети път тази година уличното осветление на ул. Кавал 30 не работи!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
27.11.2020
ID:
519

Моля, да бъдат взети мерки за поправка на уличното осветление, което очаквах да бъде оправено без да подавам сигнал, но явно се налага, тъй като лампата не свети повече от 6 месеца. На посочения адрес - ул. “Захари Стоянов” 28 - живее моята баба - възрастна жена, не само тя, разбира се. Предвид и зимните условия, мисля, че е необходимо профилактично да се наблюдава работата на уличните лампи. Моля, поправете в най-кратък срок! Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
27.11.2020
ID:
518

Здравейте! От известно време уличното осветление по цялата ул."Никола Кръстев" или не работи или ако работи лампите гаснат и светят на определен интервал от време. В повечето случай когато има движение е тъмно и не работят. За цялата улица има две улични лампи /една от който е в короната на голямо дърво/ който са крайно не достатъчни. Надявам се проблема да бъде отстранен и да се добави поне още една лампа. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление срещу ул."Княгиня Евдокия" №13

Начало
25.11.2020
ID:
517

Здравейте! От известно време уличното осветление на ул."Крнягия Евдокия" срещу номер 13 ( кръстовищетото на ул."Княгиня Евдокия" с ул."Славянска") не работи! Надявам се да се вземет бързи и адекватни мерки по случая! Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
18.11.2020
ID:
508

Пред блока на адрес ул.,, Александър Стамболийски "29 не светят поне две улични лампи повече от два месеца.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещи улично осветление

Начало
17.11.2020
ID:
505

Здравейте. Ясно е, че пари за ново уличното осветление на ул. Борова в село Долнослав, общината явно няма да отпусне. Ще помоля поне да подмените неработещото такова на улицата(стълба с неработещото осветление се намира между номер 9 и 11). Надявам се молбата ми да бъде удовлетворена, понеже цялата улица тъне в мрак.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Проблем

Начало
17.11.2020
ID:
504

Уичната лампа светка и след малко гасне.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Светлина

Начало
14.11.2020
ID:
501

Няколко поредни вечери уличното осветление в района на бл 6/5 в кв Запад не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Проблем с уличното осветление

Начало
13.11.2020
ID:
500

Няма улично осветление по цялата улица Сава Катрафилов и по пешеходният мост до спортната зала. Моля да се вземат мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
16.10.2020
ID:
470

От една седмица уличната лампа не свети .Предполагам е изгоряла.Моля да вземете мерки.Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител