В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Сигнал за мръсна улица

Начало
10.10.2023
ID:
2905

Здравейте!След ремонт на ВиК по асфалта остана пръста и освен с вашия измиваш камион с нищо друго не може да се почисти.Чистачките от общината дори не метат по тази улица.При всеки лек вятър пръхоляка е до небето.Това се води главна улица и има постоянен поток от поситители от други градове.Моля,преди да предпиемите действия да предопредите за премахване на автомобилите за да се изчисти цялата пръст.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещ светофар

Начало
10.10.2023
ID:
2904

Светофара не работи,а от там минават много ученици!Моля обърнете внимание!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Сметище

Начало
09.10.2023
ID:
2903

Нужно е спешно почистване на тротоара понеже децата скоро ще потънат в сметището...

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Насип- улица "Капитан Райчо"

Начало
09.10.2023
ID:
2902

Здравейте, В събота, 07.10.2023г. се изхвърли насип в землището на Асеновград, в непосредствена близост до имот на улица "Капитан Райчо" 13/ до травпоста и контейнерите за смет/. Насипът се извозваше и изсипва от граждани, живущи на адрес " Кап. Райчо" 9. По казуса има подадена жалба в РПУ - Асеновград! Описаната по- горе зона е започнала да се обособява като сметище в централна част на града, във връзка с което, моля Община Асеновград да направи проверка и предприеме необходимите действия. Прилагам снимков материал! Благодаря предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не отстранен проблем с кабел високо напрежение

Начало
09.10.2023
ID:
2901

Здравейте, сигнала , който подадох за опасен кабел, не беше проверен, въпреки че сте ми отговорили, че е приключен. Има черен кабел, който върви от долу и влиза под гараж. Върви покрай гараж 310. Преди влизаше отгоре, но след смъртния случай в София, по ваша препоръка беше премахнат. От няколко месеца е прекаран от долу .Моля обърнете внимание. Намира се зад блок Асенова крепост, на ул. Книжна фабрика 15. Предишния сигнал беше с номер 2879. Прилагам снимки. Вгледайте се добре. Сигнала не е приключен, както ми писахте на 06.10 23г. днес е 09.10 23г.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Ул. "Асен Карастоянов"

Начало
09.10.2023
ID:
2900

Здравейте! Моля за Вашето внимание относно затруднено движение по ул. "Асен Карастоянов", пред входа на ОУ "Петко Каравелов" - особено във времевия диапазон за водене и забиране на учениците, движението е силно затруднено, поради паркирали автомобили и движение на останалите в двете посоки, в тесен участък, което създава предпоставки за задръстване и ПТП. Предложението ми е улицата да бъде преобразувана в еднопосочна, каквито са и повечето улици в района.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
08.10.2023
ID:
2899

Уличното осветление на ул. Асенова крепост от ул. Винарска до ул. Сан Стефано не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изоставен автомобил

Начало
08.10.2023
ID:
2898

От няколко години на ул. Гоце Делчев срещу 91 има изоствен автомобил, които е без номера. Моля колата на премахната.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанствени кучета

Начало
07.10.2023
ID:
2897

Безстопанствени кучета в района на пазара, автогарата, гарата и към улица Цар Освободител, в района на парка и детска градина Асенова крепост

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бездомни кучета

Начало
07.10.2023
ID:
2896

Тъй като кметството в с.Тополово не предприема никакви мерки по въпроса с бездомните кучета,се обръщам към общината. Броят на бездомните кучето в селото е страшно много и продължава да се увеличава,поради това че хора от други населени места идват и пускат кучетата си в нашето село. Също така някои от тези кучета са и агресивни и създават опасност за хората.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител