В процес 192 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Изгоряла лампа на улично осветление, улица Орфей 2

Начало
31.01.2021
ID:
623

Изгоряла лампа, моля да се смени,от много години не е изгаряла.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
27.01.2021
ID:
620

Здравейте! Повече от седмица няма улично осветление пред блока ни на вх. Б. Вън е мрак вечер. Предполагам е изгоряла крушката. Моля, за съдействието и да се реши проблема. От живущите. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
26.01.2021
ID:
614

Здравейте става въпрос за лампата срещу сини връх 52 и ел стълб на гърба на сини връх 56 в близост до ел таблото

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
26.01.2021
ID:
613

Здравейте става въпрос за лампата срещу сини връх 52 и ел стълб на гърба на сини връх 56 в близост до ел таблото

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
18.01.2021
ID:
602

Уличното осветление в района свети и загасва на случаен принцип. Подадени са множество сигнали по този проблем.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

кв. Запад, бл.102, бл.103, бл. 104, бл.105, бл. 106

Начало
17.01.2021
ID:
597

Здравейте, новите лампи направини около блоковте, полвината изгоряха, за 1 месец работа! Моля, да се сменат! Благодарим

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Осветление

Начало
15.01.2021
ID:
596

Здравейте искам да подам сигнал че уличното осветление на Сини Връх не работи .Една от ламите примигва и гасне постоянно.Стълб на които е закачено осветление от доста време дава на късо излизат искри моля да се вземат мерки преди да стане проблем .Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
15.01.2021
ID:
595

Здравейте, уличното осветление (от новопоставените лампи) не работи. Намиращо се в задната страна на вх В. на ул. Хаджи Дим Стоилов 4 (до гаражите) Благодаря, успешна година.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
10.01.2021
ID:
585

Неработещо улично осветление на ул. Тинтява срещу номер 1. Осветлението се включва и изключва през неопределено време, като по-голяма част от времето не свети.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
06.01.2021
ID:
570

Здравейте, на ул."Речна"38 блока срещу Пожарната. От вътрешната страна към входовете има улична лампа, която не свети повече от месец.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител