В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Липса и недостиг на осветление

Начало
16.10.2023
ID:
2915

Здравейте! Бих искал да подам сигнал относно неработещо улично осветление на посочения адрес, както и недостиг на такова. На посоченото място има само един стълб с осветително тяло, което е с нажежаема жичка и почти всяка вечер не успява да светва и цялата улица потъва в мрак. Отделно това осветително тяло е разположено по средата на улицата от началото до края на кръстовището и в самото начало и края на кръстовището остава неосветено и пълен мрак през тъмната част на деня. Моля да се вземат съответните мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Недостиг на контейнери за боклук

Начало
16.10.2023
ID:
2914

Здравейте! Бих искал да подам сигнал относно недостига на контейнери за отпадъци на посочения адрес. Контейнерите се намират точно пред новата жилищна кооперация до трафопоста (ТП) Конушка. Проблемът е, че когато контейнерите са вече препълнени, боклуците се изхвърлят до контейнерите за отпадъци, а не в тях, или се трупат с връхче и когато задуха типичния асеновградски вятър, абсолютно цялата улица се обсипва с боклуци и след това доста време тези боклуци стоят по улицата, вятърът ги разнася и няма кой да ги изчисти. Прикачвам само една снимка, на която се виждат боклуците по улицата. Ще направя още и ще Ви пиша отново. Моля да бъдат предприети съответните мерки. Благодаря Ви за вниманието!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нов детски кът

Начало
15.10.2023
ID:
2913

Би било подходящо да се помисли за облагородяването на "тревната площ" с няколко пейки, детски люлки и пързалка с подходящата земна настилка за тях.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Замърсяване на въздуха

Начало
13.10.2023
ID:
2912

Някой в общината запознат ли с редовното замърсяване на въздуха от Северната индустриялна зона на града ни? Това се вижда от почти целият град.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Не работеща улична лампа в кв.Изток на улица Христо Ботев между 81 и 83

Начало
12.10.2023
ID:
2911

Повече от 2 месеца уличната лампа на улица Христо Ботев 81-83 НЕ работи! МОЛЯ ДА СЕ ПРЕПРИЕМАТ НЯКАКВИ ДЕЙСТВИЯ ПРЕДИ ДА СЕ СЛУЧИ ПТП ИЛИ НЕЩО ДРУГО С ФАТАЛЕН КРАЙ.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

не законно

Начало
11.10.2023
ID:
2910

В с. Боянци, на кръстовището на ул. Васил Левски и ул. Христо Ботев за две незаконни строителства. В прикачените снимки. Имат ли неоходимите разрешителни, от скица - след направена справка в кадастъра се установи, че нямат необходимите пуснато заявление. Проект на къщата и разрешение. Жалба ще бъде пусната и до РДНСК с цел извършване на цялостно обследване на с. Боянци за незаконно строителство.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неправилно паркирани автомобили

Начало
11.10.2023
ID:
2909

Здравейте. Всяка сутрин точно до забранителния знак има паркирани автомобили и бус, което много пречи на видимостта при излизане от двете пресечки с наклон и е предпоставка за ПТП. Молим за Вашето съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Изоставен автомобил

Начало
10.10.2023
ID:
2908

Изоставен автомобил Мазда с рег.номер РВ3424ВС на ул.Ген Дандевил 6.Пречи за движението на пешеходци моля да се обърне внимание и на останалите спрели и изоставени автомобили около всички училища на града.Все пак има интензивно движение на деца.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

опасни дървета

Начало
10.10.2023
ID:
2907

Не знам да ли Ви е приключен сигнала за което получаван съобщения на електронната поща. Сигнал № 2309 не е приключил. Става въпрос за чинар на ул. Княз Борис 1 № 7. Не е кастриран повече от 30 години. Чакате от Общината при по силен вятър да падат изсъхнали клони и да пострада някой и тогава до се задействате. Уверението беше есенно зимния сезон но за коя година не се споменава. Молете се да не стане беля тогава ще пеете друга песен.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

опасни дървета

Начало
10.10.2023
ID:
2906

Не знам да ли Ви е приключен сигнала за което получаван съобщения на електронната поща. Сигнал № 2309 не е приключил. Става въпрос за чинар на ул. Княз Борис 1 № 7. Не е кастриран повече от 30 години. Чакате от Общината при по силен вятър да падат изсъхнали клони и да пострада някой и тогава до се задействате. Уверението беше есенно зимния сезон но за коя година не се споменава. Молете се да не стане беля тогава ще пеете друга песен.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител