В процес 47 Приключени 314

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Падащи клони

Начало
05.09.2020
ID:
404

Здравейте,за една седмица два пъти падат големи клони на пътното платно пред очите ми,за радост в момент,който няма кола.Има нужда от оглед на чинарите,тъй като постоянно падат изгнили клони и на тротоара и на платното.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно кръстовище

Начало
05.09.2020
ID:
403

Моля да се вземат мерки на улица цар Иван Асен II, до пекарната ежеминутно спират коли точно до кръстовището и слизайки от ул. Капитан Андреев е невъзможно да се включим в движението на главния път поради нулева видимост. Всеки ден по няколко пъти излагам живота си и този на децата ми на риск заради хора нарушаващи закона. Ще приложа снимки от тази сутрин в 7ч /прекръстих се и завих наляво/, но положението е същото по цял ден

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Масово неспазване на противоепидемичните мерки

Начало
04.09.2020
ID:
401

Уважаеми дами и господа, през последните няколко седмици непрекъснато ми се налага да подавам сигнали за неспазване на мерките, свързани с недопускане на разпространението на Ковид. Сигнали съм подала към Община Асеновград - на телефона на дежурен Община, РЗИ, 112, 150, областен щаб. Ежедневно срещам хора без маски, неспазващи никаква дистанция в офиси и магазини на територията на града. Още по-фрапиращо е неносенето на маски от продавачи и персонал на обекти. Въпреки подаваните сигнали не виждам промяна в поведението на хората. Интересувам се извършени ли са проверки и какви са резултатите от тях, както и какво мисли да предприеме Община Асеновград с цел налагане на спазването на противоепидемичните мерки. Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Прах и пясък след ремонт на ВИК

Начало
01.09.2020
ID:
399

След ремонт на ВИК, на площада пред новите кооперации от Генерал Данаил Николаев номер едно по протежение на цялата улица до до номер 5, остана ситен прах на купчини, който движещите се автомобили разнасят и затрудняват дишането и чистотата в района. Моля да, се изпрати екип за почистване и измиване.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Мръсни улици в района на ул. Солунска, Ген Данаил Николаев, Ген Дандевил и др.

Начало
01.09.2020
ID:
395

След бурята през миналата седмица и последващи ремонти на ВиК на улиците Ген Данаил Николаев 1, ул Солунска и протежение цялата пътна настилка е с натрупани пясък, камъни и д-р боклуци. На ден през тях минават повече от 200 леки и товарни автомобили, които вдигат прахоляк, който се носи във въздуха, покрива всичко наоколо, гражданите го дишаме, влиза през прозорците и т.н. Молим да се изпрати екип, който да измете и измие пътната настилка и тротоарите!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Почистване след ВИК ремонт

Начало
01.09.2020
ID:
394

След ВИК ремонт на улиците Генерал Данаил Николаев 3 и Княгиня Евдокия асфалтовата настилка е нарушена и се вдига ужасен облак от прах вече пети ден, който дишаме и влиза в домовете ни и търговските обекти. Моля да се асфалтира и да се измият улиците в най-кратки срокове!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липса на кошчета за боклук

Начало
31.08.2020
ID:
393

В района около магазините Била и Юск ежедневно има разпиляни боклуци. По цялото продължение на алеята до ЖП гарата липсват кошчета за отпадъци и тревните площи за непрестанно замърсени.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Счупени съоръжения

Начало
29.08.2020
ID:
392

Родителите от кв. Изток все още чакаме да се подновят счупените опасни люлки на площадката срещу блок 6А.Собственоръчно я боядисахме и почистване, но очакваме ангажираност и от органите, за да има къде безопасно да играят децата ни. Несправедливо е на други места да се случва промяната, а тук от години да чакаме някой да се сети да смени 3 люлки- нещи, което не изисква много средства и усилия,а просто отговорно и съвестно отношение към граждните. Очакваме съдействие и дано този път не останем отново излъгани.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Пътни знаци

Начало
27.08.2020
ID:
391

Има много улици с знак "забранено эа товарни автомобили ",без да е уточнено до колко тона ,а има малки коли и пикапи регистрирани като товарни ,което означава,че и те не могат да се движат по тези улици

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Автобус

Начало
26.08.2020
ID:
389

Здравейте, предвид увеличаващия се брой на работещите, които пътуват до Пловдив искам да направя предложение да се пусне автобус, който минава или тръгва от квартал ,,Зъбчето". Предлагам той да тръгва в 7.00ч. и да се връща обратно в 18.00 ч. Причината за моето предложение е да се спестят транспортните разходи за такси на хората от квартал ,, Зъбчето". Смятам, че много хора биха се възползвали, защото се прибирам от работа с Първомайски автобус, който спира там и винаги е пълен и има много пътуващи за тази спирка. Смятам, че много хора, които имат лични автомобили също биха се възползвали, защото така транспорта им би бил много по-евтин. И не на последно място това би направило града ни едно по-чисто място с по-малко трафик. Благодаря, приятен ден!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител