В процес 43 Приключени 1321

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещо улично осветление

Начало
06.01.2022
ID:
1358

Относно сигнал -1355 за който написахте ,че повредата е отстранена.Е това НЕ е вярно и на въпросният адрес е все такъв мрак . Дойдоха двама мъже и подмениха крушката на лампата за 30 секунди и си тръгнаха без да се уверят ще светне ли изобщо лампата. Е тя така и не светна!!! Моля решете проблема в най-кратък срок,защото този мрак създава предпоставки за неспирни купони на хора от малцинствените групи точно под прозорците на живущите на въпросното място. Прилагам снимка на лампата след"ремонта".

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

неработещо улично осветление и уж отстранен проблем втори път

Начало
06.01.2022
ID:
1357

Моля вземете се в ръце, подадох първи сигнал 1281, после 1330, за едно и също неработещо улично тяло и отговаряте, че проблема е отстранен и двато пъти. Да, ама НЕ. Заповядайте в 18ч, като се стъмни и светнат другите лампи за да се уверите, че нищо не е отстранено.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление на ул. Дунав

Начало
06.01.2022
ID:
1356

Има неработещо улично осветление на ул. Дунав между пресечките с ул. Костадин Балтов и ул. Атанас Маринов. 2- те лампи не светят.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
04.01.2022
ID:
1355

Неработещо улично осветление точно до "Градското сметище" на княз Александър Батенберг 78. Моля да бъде поправено уличното осветление на въпросният адрес,понеже в комбинация с вечно непочистените контейнери ,дава усещането на многото живущи тук ,че се намираме дълбоко в някоя ромска махала.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
26.12.2021
ID:
1348

Не работи уличното осветление от адрес ул. Родолюбие 44 до пресечката с Дружба.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработеща улична лампа

Начало
20.12.2021
ID:
1332

След подмяната на стълба , лампата спря да работи , комшиите са възрастни хора и на тъмно не е приятно да не говорим страшно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
18.12.2021
ID:
1331

Моля спешно да бъде възстановено осветлението на ул. Васил Левски 5 (до джамията). Няма никаква светлина. Сутрин и вечер преминаването е почти невъзможно. Моля за спешна реакция от ваша страна!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

неработещо улично осветление и e-mail за приключен уж случай 1281

Начало
18.12.2021
ID:
1330

здравейте, преди месец подадох сигнал по неработещо улично осветление с ваш входящ номер 1281, на пресечната на ул. Генерал Дандевил с ул. Струма, и тези дни ми върнахте отговор, че е приключен сигнала, но осветлението така и не работи - ходих сега по тъмно да направя снимки за да се убедите, че някое длъжностно лице не си е свършило работата и ви е подвело. Моля от името на живущите около адреса да отстраните наистина проблема с изгорялата крушка на стълба и да се освети кръстовището.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
18.12.2021
ID:
1329

Сигналите с номер 1291 и 1316 не са отстранени, както съобщавате. Лед осветлението продължава да не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Неработещ о осветление

Начало
15.12.2021
ID:
1327

Здравейте, от около пет дни не работи уличното осветление на ул.Руен 3

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител