В процес 39 Приключени 1325

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Във връзка с безопасността и спокойствието на населението

Начало
07.01.2021
ID:
574

Глутница от 6 и повече бездомни кучета притесняват населението на село Червен. Кметството на селото са уведомени устно. Моля да се предприемат законоустановени мерки .

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Голямо и агресивно куче

Начало
17.12.2020
ID:
551

Здравейте! От няколко дена в района на градинката на улиците "Гоце Делчев" и "Свобода" обикаля голямо и АГРЕСИВНО мъжко куче, което ни скача и хапе якетата (поне за сега). Няма страх от нищо и е трудно да се пазим от него. Често спи пред входа на кооперацията ни - ул. "Гоце Делчев" 21. Надявам се да предприемете нужните мерки в най-скоро време!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Бездомни кучета

Начало
01.12.2020
ID:
524

На 01.12.20г. Бях нападната от глутница кучета ,който ми дърпаха и взеха чантата ,лаеха по мен и ме подгониха. Бих искала да сигнализирам че са доста опасни и агресивни. Бих помолила за вашето адекватно решение,преди да се е случило нещо лошо. С уважение!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанствени кучета

Начало
18.11.2020
ID:
509

На ул.,, Александър Стамболийски " в участъка от ОУ, Петко Каравелов" до кръговото на ТМаркет постоянно се разхожда глутница от кучета, които лаят по хората и се надпреварват с колите. На главната улица освен това от месеци няма улично осветление.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанствени кучета на кв.Запад

Начало
16.11.2020
ID:
502

Здравейте, Моля да бъдат взети мерки относно безстопанствените кучета на кв.Запад,до филиала на ДГ Зорница най -вече.Всяка сутрин треперейки минавам от там със сина ми, за да го заведа на градина.Кучетата са агресивни и нападат.Само към мен са били агресивни три пъти за две седмици,а съм била свидетел и съм се опитвала да ги разгоня неколкократно когато са нападали други пешеходци. Моля да бъдат взети навременно мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Продължава храненето и висенето на животни около павилиона

Начало
28.10.2020
ID:
478

Продължава храненето и правенето на уют от страна на собсвениците на павилиона за дюнери, въпреки направената от вас проверка. А хигиената? До не говорим,че кучетата още се навъртат там! Има време да реагира, но като гледам и липсва желание! Снимките са направени днес 28.10 , дни след първа ваша проверка!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Продължава храненето и висенето на животни около павилиона

Начало
28.10.2020
ID:
477

Продължава храненето и правенето на уют от страна на собсвениците на павилиона за дюнери, въпреки направената от вас проверка. А хигиената? До не говорим,че кучетата още се навъртат там! Има време да реагира, но като гледам и липсва желание! Снимките са направени днес 28.10 , дни след първа ваша проверка!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Агресивно безстопанствено куче

Начало
26.10.2020
ID:
474

На 24.10.2020 в групата "За по- добър живот в Асеновград" бе пуснат пост за аграсевно куче ,което живее на ул.Съединение ,близо да мандрата на тротоара. В същият пост достатъчно на брой хора казват ,че са били ничните ми впечатление за съжаление съвпат .Моля вземете незабавни мерки ,преди да е станала беля!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Кучета в близост до ОУ Петко Каравелов

Начало
13.10.2020
ID:
466

Всеки ден кучетата от снимката са до павилиона за пици и дюнери в непосредствена близост до ОУ "Петко Каровелов". Често са хранени от собствениците, което не би накарало кучето да се махне от там и следващите дни. Мноого деца минават покрай тях за да стигнат до училището. Лаят и по децата. Лесно може да проверите сигнала, попитайте хората живеещи там. Трябва да охапят някое дете или възрастен, за да ги махнете от там ли? Както и кучетата до входа на магазин Lidl

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Опасни кучета

Начало
02.10.2020
ID:
452

Искам да подам сигнал за кучета, които са отглеждани в двора от мъж (г-н Батуров) живеещ на ул. "Кн. Александър Батенберг" № 20 и този двор прилича на сметище, има опасност и от зарази. Мъжът разхожда най-голямото куче вързано с някаква връв, а останалите като глутница след него, някой да маркирани а други не. Тези кучета по цял ден обикалят улиците, агресивни са, лаят, гонят, скачат и многократно подгонват детето ми. Той се прибира останал без въздух и много изплашен. Моля Ви спешно да предприемете някакви действия, а не да чакаме детето ми или някой друг да бъде нахапан.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител