В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Ремонт на светофар

Начало
19.05.2020
ID:
204

Светофар на бул. България има повреда и е необходимо да бъде ремонтиран. Както се вижда от приложената снимка, разделът, който свети за пешеходците на едната пътека го няма, така е и на другите страни. Моля за проверка и спешен ремонт.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещ сигнал на светотофар

Начало
07.05.2020
ID:
176

Жълтият сигнал на светофарната уредба на булевард "България", в посока от Пловдив, до ЖК "Запад" не работи. Това е сериозна предпоставка за инцидент.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител