В процес 39 Приключени 1325

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

незаконна камера за видеонаблюдение

Начало
07.06.2022
ID:
1653

На ет.3 на сградата има камера за видеонаблюдение , която записва към улицата , но няма лепенки за охранителна фирма , не желая да бъда записван от хората живущи там .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

СИГНАЛ №1512 СЛЕД РЕМОНТА В КВ.ЗАПАД

Начало
06.06.2022
ID:
1652

СИГНАЛ №1512 СЛЕД РЕМОНТА В КВ.ЗАПАД Моля, да ми бъде върнат отговор относно сигнала

Статус:  В процес

Паркиране продължително

Начало
06.06.2022
ID:
1651

На улица Марица 15, на паркинга откъм стария Обреден дом, от страната на магазин Зита, има паркиран син пикап Фолксваген с номер PB4738MB, който не е променял местото си вече около 4 месеца. Никой не може да използва от живущите в кооперацията това место за паркиране и не знае чия е колата и защо не се мърда оттам,какво има в нея и т. н. Това место не е платено за да се спира там повече от 4 месеца.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Паднало дърво

Начало
06.06.2022
ID:
1650

Паднало дърво на ул Лозница върху спортна площадка

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Липсващи пътни знаци тип 'влизането забранено'

Начало
05.06.2022
ID:
1649

Доста пътни знаци от тип влизането забранено липсват на улица Оборище и Ал.Батенберг което е довело до ежедневното навлизане на коли и каруци в забраненото насрещното движение.

Статус:  В процес

Неработеща лампа

Начало
02.06.2022
ID:
1647

Здравейте, лампата на ул. Юговска не работи. Ще сме благодарни ако се оправи при първа възможност.

Статус:  В процес

Излязло от употреба МПС

Начало
02.06.2022
ID:
1646

Здравейте, за пореден път ви подаваме сигнал за наличието на излязло от употреба МПС пред блок Асенова крепост на адрес ул Книжна фабрика 15. Автомобила е Тойота Карина с Рег.ном РВ1772ВТ сива на цвят. Колата е без застройка, технически преглед и неправомерно заема место на общинския паркинг пред блока, като същевременно и създава опасност. Живущите в блока молим за съдействие и премахване на излязлото от употреба МПС.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Оплакване за кърлежи

Начало
02.06.2022
ID:
1645

Здравейте. Миналата година се обърнах към Вас със същия проблем. Квартала около стадиона е пълен с КЪРЛЕЖИ. Буквално ги виждаме как лазят по тротоарите. Не знам какво правите и с какво пръскате, но това не може да продължава така. Значи хора от Общината и полиция обикаля непрекъснато да ни проверяват дали сме си платили данъка на кучетата, отделно даваме пари за хапчета за обезпаразитяване всели месец, отделно купуваме каишки за по 52 лв., а насреща какво получаваме.....? Прибираме се всяка вечер с по 10 кърлежа, които могат да се пренесат и по домовете ни!!! Еми това е СТРАШНО. МОЛЯ ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ И НАПРЪСКАЙТЕ ОТНОВО И НЕЗНАМ С КАКВО, МОЖЕ БИ ПО-СИЛНИ ПРЕПАТАРИ, ЗАЩОТО ТОВА НЕ СЕ ТЪРПИ ВЕЧЕ. ЖИВЕЕМ С ПРИТЕСНЕНИЕ И НИ Е СТРАХ ДА СЕ РАЗХОЖДАМЕ!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непрекъснат теч от чешма

Начало
02.06.2022
ID:
1644

От няколко седмици чешмата в парка до училище "Христо Ботев" непрекъснато изтича и образува големи локви около себе си, възпрепятстващи свободното преминаване на граждани по този маршрут. Въпреки топлото време, локвите не изчезват, което предполага непрекъснат теч от отводнителната система на чешмата. Мястото е кално и пешеходците се опитват да го заобикалят всячески. Още повече, в дните с високи дневни температури на това място се събират оси, което създава предпоставка за инцидент с играещите там деца.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо осветление

Начало
02.06.2022
ID:
1643

От Захари Стоянов 22 до Захари Стоянов 40 не свети нито една лампа от седмици моля отстранете проблема Веднага !!!!!

Статус:  В процес