В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Улична лампа

Начало
09.02.2021
ID:
647

Моля да поставите отново уличната лампа в с. Новаково ул. Христо Ботев , срещу №28. След подмяна на електрическия стълб от EVN. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещи улично осветление

Начало
08.02.2021
ID:
645

След всеки дъжд осветлението свети на половина откакто е направено новото осветление мерки никакви не се взимат

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
04.02.2021
ID:
636

Здравейте, На 18.01.2021г подадох сигнал за неработеща лампа,получих отговор от вас,че проблемът е остранен.Но за съжаление,проблемът се задълбочи,тъй като вече 15 дни не работи осветлението на цялата улица,не само пред домът ни. Още като получих отговорът ви,върнах имейл да уведомя,че проблемът не е отстранен.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещи улично осветление

Начало
01.02.2021
ID:
625

Здравейте ,на ул. Захари Стоянов 69 уличната лампа не работи или премигва. В късните часове е изключително опасно!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Изгоряла лампа на улично осветление, улица Орфей 2

Начало
31.01.2021
ID:
623

Изгоряла лампа, моля да се смени,от много години не е изгаряла.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
27.01.2021
ID:
620

Здравейте! Повече от седмица няма улично осветление пред блока ни на вх. Б. Вън е мрак вечер. Предполагам е изгоряла крушката. Моля, за съдействието и да се реши проблема. От живущите. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
26.01.2021
ID:
614

Здравейте става въпрос за лампата срещу сини връх 52 и ел стълб на гърба на сини връх 56 в близост до ел таблото

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
26.01.2021
ID:
613

Здравейте става въпрос за лампата срещу сини връх 52 и ел стълб на гърба на сини връх 56 в близост до ел таблото

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
18.01.2021
ID:
602

Уличното осветление в района свети и загасва на случаен принцип. Подадени са множество сигнали по този проблем.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

кв. Запад, бл.102, бл.103, бл. 104, бл.105, бл. 106

Начало
17.01.2021
ID:
597

Здравейте, новите лампи направини около блоковте, полвината изгоряха, за 1 месец работа! Моля, да се сменат! Благодарим

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител