В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Улично осветление

Начало
20.10.2023
ID:
2925

Здравейте,на улица Ал.Батенберг 46 уличната лампа е изгоряла и не свети,Моля да я поправите. Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

предизборни плакати

Начало
19.10.2023
ID:
2924

здравейте община Асеновград забелязва се тенденция на предизборна агитация от всички партии безразборно лепене на всякакъв вид агитация включително и по спирките в Асеновград вечерно време се вижда хора от ромската махала които лепят плакати както им дойде и където им дойде то е ясно че сте абсолютно безсилни но пак ще трябва да се почистват автобусните спирки които за пореден път бяха налепени изключително слаб контрол и превенция от ваша страна. въпросът ми е кой ще почисти ще бъдат ли наказани виновниците защото пак е похарчен обществен ресурс. за малко да стане както трябва ама стана както обикновено тоест нищо

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

новата велосипедна алея покрай реката

Начало
19.10.2023
ID:
2923

здравейте драга община Асеновград въпросът ми е елементарен кой се грижеше за ружите покрай велосипедната алея 90% от ружите не бяха поливани и съответно увехнаха не е ли това работа на общината да се грижи за растенията единствено 2 3 от растенията които са покрай чешмата оцеляха ще има ли наказани. тези растения сме ги платили ние всички а с лека ръка бяха унищожени благодаря за вниманието

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанствени кучета

Начало
19.10.2023
ID:
2922

Безстопанствени кучета в района на ул.Възрожденци , до завод Руен.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

общинска ПУБЛИЧНА градинка в квартал "Св. Георги" - имот 00702.517.266

Начало
17.10.2023
ID:
2921

На 14.10 и 15.10 в градинката на квартал "Св.Георги", улица Винарска, бяха демонтирани детски люлки и пързалка - имот 00702.517.266. Може ли да ни информирате какви са причините и дали ще има инвестиционни намерения в този имот?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непроходим тротоар

Начало
17.10.2023
ID:
2920

Почистете отпадаците и растителноста от тротоара които е непроходим на места и със липсващи плочки.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Бездомни кучета

Начало
17.10.2023
ID:
2919

Подавам сигнал отново за глутници кучета, които се разхождат и често се нахвърлят по движещи се коли. Намират се най-често около автогарата и в квартал Запад. Днес на 17.10.2023 в 8:15ч минавайки с автомобила си 3-4 кучета се нахвърлиха да го гонят пред училище Св.Св Кирил и Методий. Това е училищен район и е пълен с деца. Недопустимо е там да се навъртат глутници. Моля за навременни действия преди да е станала някоя злополука.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изсъхнали дървета, не свършена работа

Начало
16.10.2023
ID:
2918

Пиша вече за 4 път. Знам че има подизпълнител а фирма за кастренето, но за съжаление не си свършиха работата. Ето ви снимков материал. Дано не стане някоя злополука, за да се вземат ЧАК тогава мерки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Допълнителен контейнер за битови отпадъци

Начало
16.10.2023
ID:
2917

Недостатъчен брой контейнер за битови отпадъци

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасно дърво

Начало
16.10.2023
ID:
2916

Дървото е изцяло счупено и се е подпряло на съседно дърво с опасност да падне на пътя

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител