В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Непочистена растителност на пътя Асеновград - село Лясково

Начало
12.05.2020
ID:
186

Подавам сигнал за непочистени растения, храсти, клони, камъни на пътя от Асеновград за село Лясково. Пътя не е почистван и миналата година, храстите на места са огромни и няма видимост на завоите, много е опасно, защото има и пешеходци.Пътуваме всеки ден, колите са надрани от стърчащите клони.Коя е фирмата, която се грижи за окастрянето на избуялите растения?! На този път се срещат пешеходци, велосипедисти, мотористи, скейбордисти, автомобили, много е натоварен през летния сезон, а не е почистен

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Това се случва ежедневно

Начало
12.05.2020
ID:
185

Молим да бъдат премахнати лодките за боклук от това място.Не може да си отворим прозорците,а и не само това мисля,че е предпоставка за една зараза.Тази гледка е почти всеки ден.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

кръстовището на ул.Княгиня Евдокия с ул Оряховска

Начало
08.05.2020
ID:
177

Бихте ли изпратили екип които да почисти пясъка на кръстовището на ул,Княгиня Евдокия с ул Оряховска след ВИК авария. Страшна мръсотия и много прах. Децата ми го дишат този прах. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безотговорно кметство

Начало
01.05.2020
ID:
168

Пиша Ви във връзка с некоректното почистване от страна на служителите отговорни за това. Обадих се предварително на секретарката в кметството миналата седмица за да ги предупредя, че ще имам много отпадъци, защото почиствах основно къщата от ненужни вещи и, понеже с години не е правено това! Първо , че не са взели нито един чувал и 2ро е разкъсан един , по долу прилагам снимка. Сега трябва ли да събера всички чували и да ги изхвърля пред кметството? Как може такова отношение към работата?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Контейнери

Начало
18.04.2020
ID:
149

Алоо,общината колко пъти трябва да подам сигнал за да обърнете внимание. Тук пред нас стана бунище за отпадъци. Изсипват се пълни каруци с боклук. Моля контейнерите да бъдат премахнати от къщата мии

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Нерегламентирано сметище в кв.Запад

Начало
15.04.2020
ID:
145

Огромен парцел превърнат във сметище

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Контейнери

Начало
12.04.2020
ID:
139

Здравейте, искам да подам сигнал че се разнася боклук по улицата пред нас. Оставени са три контейнера големи пред къщата ми и миризмата е мн гадна а тук живеят деца. Става така че целия квартал си изхвърлят отпадъците пред вкъщи, което според мен не е нормално. Нека и на други места да бъдат сложени такива. Не е редно ние да си плащаме данъците смет а някой от махалата да идва и да хвърля какво ли не пред дома ни. Благодаря ви дано обърнете внимание на сигнала ни

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Кърлежи!

Начало
05.04.2020
ID:
130

Добър вечер, искам да помоля общината да напръска парковете и тревните площи против кърлежи, защото всеки ден прибирам кучето си с кърлежи! Моля да бъде извършено напръскване на тревните площи, парковете и градинките, докато така или иначе сме в карантина. Благодаря предварително.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

До кога така

Начало
29.03.2020
ID:
118

До кога новите селяни в квартала ще си изхвърлят боклука по земята. Така се прави в Столипиново.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Дезинфекция

Начало
22.03.2020
ID:
111

Автобусите, които обслужват гражданите на Асеновград по линиите 1, 2,4 не само не са дезинфекцирани, дори не са мити. В условията, при които се налага да спазваме определени мерки и въпреки опасността се нуждаем от транспорт, смятам ,че е недопустимо. Таксиметровите коли ,улици и площадки също, кварталните магазинчета също. Сега е време да обърнете особено внимание на хигиената в града.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител