В процес 49 Приключени 1719

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

НАРУШЕНИЕ

Начало
22.04.2020
ID:
152

неправилно паркиране в зелени площи.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

ОПАСНО ДЪРВО

Начало
14.04.2020
ID:
143

Здравейте, в непосредствена близост до общински обект, нает от ЕТ "Мердие Абдула" - заведение за бързо хранене "На спирката", има дърво, което е наклонено над покрива, има и счупен изсъхнал клон. Молим компетентно лице да го огледа. Страх ни е, че при буря може да падне, да нанесе щети и нарани хора.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Подрязване на дървета.

Начало
14.04.2020
ID:
142

Преплетени клони в електропреносната мрежа.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Изоставен автомобил

Начало
10.04.2020
ID:
138

Изоставен от 3 години автомобил. Бял с номер РВ 9358 ВТ. И защо не ви се качват снимки направени от мобилни устройства. Надявам се не защото това ви устройва.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Изоставен автомобил

Начало
08.04.2020
ID:
134

Автомобилат е изоставен върху общинска земя минимум от 8г.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Тротоар за възстановяване

Начало
07.04.2020
ID:
131

Здравейте, Както се вижда от снимките, тротоара пред Военният стол е за възстановяване.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Циментирана шахта

Начало
05.04.2020
ID:
129

След теч на вода на кръстовище ул."Илинден" и ул."Клокотница" проблема беше отстранен,но погрешка циментираха едната шахта(има по една шахта от двете страни).Сега наклона на шахтата си стои,но е циментирана и събира вода от множеството валежи.Моля шахтата да бъде отново открита.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Контейнери, които не са на точните си места

Начало
01.04.2020
ID:
122

На пл. Бански 1, както се вижда от снимките има място, легло, само за 1 бр. контейнер, а на посоченото място са 3 бр. Контейнерите са оставени от почистващата фирма точно на кръстовището. Има 2 бр. контейнери, които пречат на автомобилите за по-добра видимост и са предпоставка за оформяне на сметище или за ПТП. Моля за съдействие, защото след всеки подаден сигнал, 2 бр. контейнери се изместват на точните им позиции, които са и след ден, два, пак служители от почистващата фирма ги оставя там.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Порталът за електронни услуги на Община Асеновград не работи с КЕП

Начало
30.03.2020
ID:
121

Здравейте, опитвам се да ползвам Портала за електронни административни услуги на община Асеновград. От предложените варианти за вход в системата избирам вход с Квалифициран електронен подпис (КЕП) (https://auslugi.com/public/auth/asenovgrad/login?rurl=/public/auth/asenovgrad/login) . След разпознаването на моя КЕП и въвеждане на ПИН, системата извежда съобщение за грешка- 403-Forbidden: Access is denied, приложено в прикачения файл. Моля за съдействие и отстраняване на проблема.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пукнатини на асфалтиран паркинг през есента

Начало
27.03.2020
ID:
116

След Първа пролет и три дена валежи и студ се образуваха пукнатини на отскоро асфалтиран паркинг пред блока 109. Тъй като паркинг беше асфалтиран преди 6 месеца, трябва да важи гаранция за качество на извършени работи. Моля да реагирайте по въпроса.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител