В процес 115 Приключени 2610

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасен кабел

Начало
29.09.2023
ID:
2879

Здравейте, зад блок Асенова крепост,на ул. Книжна фабрика 15 към ламаринен гараж 311 е пуснат кабел с Ел, захранване(кабела минава между гараж 310 и 311).Изключително е опасен поради това,че там играят често малки деца , и при възникване на протриване може да се стигне до инцидент или да се случи най-лошото-смъртен случай. От там често минават животни(котки,кучета). Намира се под дърво и е изключително пожароопасно. В близост е блока, който е с изолация и може много лесно да се запали при евентуален пожар. Прилагам и снимки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Дупки Искра-Новаково

Начало
29.09.2023
ID:
2878

Господин кмете, пиша относно лошото състояние на пътя Новако-Искра, който застрашава безопасността на движещите се по него автомобили. Особено в участъка от Новаково до реката е дупка до дупка. Благодаря предварително, че ще бъдат взети необходимите мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Предложения за изменения в проекта на График за движение на влаковете за 2023/2024 г.

Начало
29.09.2023
ID:
2876

Като редовен клиент на БДЖ, на когото често му се налага да пътува по ЖП линията Асеновград-Пловдив-Асеновград, смятам, че е изключително важно да има предвидимост и лесно запомнящо се разписание на най-интензивно използваната линия за работа, образование, лични интереси на хиляди хора. Предложението ми е да се утвърди разписание, при което влаковете Пловдив-Асеновград се движат на всеки кръгъл час (05:00, 06:00, 07:00 и пр. до 23:00 ч.), а от Асеновград до Пловдив - на половин (05:30, 06:30, 07:30 и пр. до 22:30 ч.). Важно е в разписанието задължително да остане и т.нар. ученически влак (от 06:30 ч.), който осигурява транспорт на стотици гимназисти от Асеновград за 1-ва смян. Това ще осигури и допълнително клиенти на БДЖ, за които междуградските автобусни разписания са неудобни и скъпи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Класови с много на брой ученици в ОУ "Панайот Волов" Асеновград

Начало
27.09.2023
ID:
2875

Тази учебна година стартира с 29 бр. първокласници в единствена паралелка и 31 бр. петокласници в единствена паралелка в ОУ "Панайот Волов", Долни Воден, Асеновград. Кой разреши подобни големи класове на г-жа Донка Георгиева - директор на училището. Изобщо нормално ли е това на фона на класове от 15 - 22 ученика до миналата година. Здравословно ли е? Моля да проверите мотивите й и дали е взела най-доброто решение за децата ни! Правилно ли харчи парите, че спестява от учителски заплати? Учителите са намалели с трима поради пенсиониране, не са наети млади кадри.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо осветление на ул.Странджа

Начало
27.09.2023
ID:
2874

Благодатя за бързата реакция. Осветлението на ул. Богомилска вече работи, което подобри осветеността в района. Но уличната лампа на ул. Странджа, която се намира на стълба между номер 23 и 25, продължава да не работи. Което продължава да крие рискове за преминаващите пешеходци. Долната част на ул. Странджа ( в частта си на моста ) е доста тъмна.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасно дърво

Начало
27.09.2023
ID:
2873

Пиша 2 жалба за опасно дърво!Кога ще бъде окастрено?Голямо е колкото събираната ми къща!Клоните са до керемидите,ще бутне някоя керемида и някой ще пострада!Моля обърнете внимание!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Относно график на влаковете 2023-2024

Начало
27.09.2023
ID:
2872

Влакът ,който ще тръгва в 17,10 от Пловдив да тръгва както досега в 17,30ч.Сега е много удобно,едни 20минути са много важни.Трудно е придвижването до гарата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление на ул. Странджа и Богомилска

Начало
26.09.2023
ID:
2871

Уличното осветление в началото на ул. Странджа не работи вече трети месец. Както и осветлението до контейнерите за боклук, зад училище Христо Ботев на ул. Богомилска. Липсата на осветление от двете осветителни тела води до пълен мрак в началото на ул. Странджа. Движението на пешеходци в тъмната част на деня е опасно.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещ светофар

Начало
26.09.2023
ID:
2870

Пешеходния светофар до детска градина Дружба не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Асфалтиране на улица

Начало
25.09.2023
ID:
2869

Здравейте искам да попитам дали може да се вземат мерки за асфалтиране на улица Захарий Зограф тъйкато е много зле вече с страшно много дупки 3 пъти колата ми влиза на ремонт за ходова част благодаря предварително

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител