В процес 193 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещо осветление

Начало
07.07.2021
ID:
959

Осветлението пред блока се включва в 23.00ч.моля да бъде реголирано

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Няма улично осветление

Начало
06.07.2021
ID:
953

Вече втора седмица, няма улично осветление. Надявам се, проблемът да бъде отстранен, в най-кратък срок.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
27.06.2021
ID:
930

Една неработеща лампа и един счупен глобус и крушка за суперя на БББ на Дърварчето

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработеща улична лампа

Начало
25.06.2021
ID:
925

Уличната лампа на ъгъла на улиците ,,Славянска” и ,,Люляк” не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №853 е приключен, но уличното осветление продължава да не работи.

Начало
15.06.2021
ID:
899

Уличното осветление на ул. "полк. Дрангов" пред номер 8 не работи. Не е работило от месеци и не е било ремонтирано, както се твърди в приключения сигнал 853. Поправете го! И сложете снимка на работещата лампа след ремонта! Ако случайно наистина е било ремонтирано, но то на секундата се е развалило отново, то ремонта е некачествен и неадекватен.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
07.06.2021
ID:
883

Уличната лампа намираща се на ул. Момина сълза срещу № 4 в село Орешец не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
03.06.2021
ID:
869

Уличното не работи и лампите не светят от два-три дена в определеното за това време!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Неработещо улично осветление²

Начало
03.06.2021
ID:
868

От 1 седмица,липсва осветление, видимостта е почти нула и е предпоставка за инциденги

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липса на улично осветление

Начало
02.06.2021
ID:
862

Здравейте, От 4-5 дни на ул. “ Клокотница” няма улично осветление. В същото време осветлението на ул. “ Цар Освободител” и ул. “ Илинден” уличното осветление е включено дднонощно.... Моля за много бърза реакция- не само, защото плащаме данъци, а защото това е опасно. Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Уличното осветление не работи!

Начало
31.05.2021
ID:
853

Уличната лампа на "полк. Дрангов" пред номер 8 не свети. Следващата лампа пред номер 12 понякога премигва и светва замалко, но и тя не свети през повечето време. Още няколко лампи нагоре по улицата са в подобно "работещо" състояние. Отговорните служби да вземат мерки и да отстранят проблемите с осветлението на улицата!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител