В процес 188 Приключени 2648

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Липса на улично осветление

Начало
19.07.2021
ID:
1006

Липса на улично осветление на ул Илинден и Цар Освободител и на парка на Цар Освободител

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Наработещо улично осветление

Начало
18.07.2021
ID:
998

Здравейте от около 3 месеца уличното осветление на улица Христо Ботев 33 не работи моля да се ремонтира

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Осветление в кв. Изток

Начало
09.07.2021
ID:
967

Уличното осветление зад блок 12 вход Г в кв. Изток има проблем . Едната лампа от няколко месеца включва и изключва в някакъв интервал от време , през цялата нощ което е изключително неприятно , тъй като прозорците на спалните са точно на нивото на въпросното осветление.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
09.07.2021
ID:
963

Няма видимост ,голям мрак ,опасно!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не светеща улична лампа

Начало
08.07.2021
ID:
960

Кръшкана на лампата срещу входа на блока не свети от месеци . Това е средния блок който са по 9 етажа !!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление

Начало
07.07.2021
ID:
959

Осветлението пред блока се включва в 23.00ч.моля да бъде реголирано

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Няма улично осветление

Начало
06.07.2021
ID:
953

Вече втора седмица, няма улично осветление. Надявам се, проблемът да бъде отстранен, в най-кратък срок.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
27.06.2021
ID:
930

Една неработеща лампа и един счупен глобус и крушка за суперя на БББ на Дърварчето

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработеща улична лампа

Начало
25.06.2021
ID:
925

Уличната лампа на ъгъла на улиците ,,Славянска” и ,,Люляк” не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №853 е приключен, но уличното осветление продължава да не работи.

Начало
15.06.2021
ID:
899

Уличното осветление на ул. "полк. Дрангов" пред номер 8 не работи. Не е работило от месеци и не е било ремонтирано, както се твърди в приключения сигнал 853. Поправете го! И сложете снимка на работещата лампа след ремонта! Ако случайно наистина е било ремонтирано, но то на секундата се е развалило отново, то ремонта е некачествен и неадекватен.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител