В процес 49 Приключени 1719

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

гараж върху тротоар

Начало
04.06.2020
ID:
228

На 3 юни 2020 г. между ул. Клокотница 1 и бул. България 4 е поставен метален гараж върху тротоар /зад тотопункта/. Поставеният гараж върху тротоара пречи на преминаването на пешеходци. Моля гаража да бъде преместен.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно дърво пред жилищна сграда

Начало
01.06.2020
ID:
225

Пред входа на жилищна сграда кв.Изток бл.11 вх.А , има дърво високо около 15 - 20 метра.Дървото е наклонено,корените му разрушават стилбището,мазетата и подкопават основите на сградата (приложени снимки).Всички живущи на посочения адрес сме единодушни че,дървото трябва да бъде премахнато,за да не пострада повече сградата.Подавали сме редица молби през годините с подписи от всички живущи към общината за въпросното дърво но нито сме имали отговор нито някои се е заинтересовал,за пореден път.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Във връзка с подаден сигнал 198

Начало
28.05.2020
ID:
221

Във връзка с релението по подаден сигнал от мен номер 198. С едно ходене на место не вярвам, че ще се реши проблема. Можеште спокойно да проверите още колко от моите съседи са подали жалби. И колко пъти сме звъняли в полиция и на 112 за да намерят шофьорите паркирали пред гаражите. С много лека ръка решавате проблемите. Моля да ми дадете телефона /служебния естествено / на човека направил проверката, за да може следващия път когато закъснявам за рабора да чака и той с мен.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

сгрешени административни адреси по кадастралната карта

Начало
26.05.2020
ID:
217

Наложи се да проверя имота си по кадастралната карта и се възползвах от онлайн приложението.Какво беше очудването ми като въведох адреса си и се оказа, че фирмата ,която е изработила тази карта, е объркала административните адреси на цели две улици.Моля да вземете под внимание това и да реагирате ,за да се коригират грешките .На едната улица са 7 имота,за които плащаме данъци на общината,другата са над поне 20 имота,вярвам има и други сгрешени номерации .Едната улица е Витоша,а другата Победа.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Животни в защитен природен обект

Начало
25.05.2020
ID:
214

Снимките, които съм приложила са от защитен природен обект от 20 многовековни чинари в село Долнослав. Тези животни са там или преминават оттам ежедневно. Местността вече нито е чиста, нито красива, понеже е пълна с животински изпражнения. Надявам се да бъдат предприети мерки по опазването й.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Изкуствена неравност

Начало
24.05.2020
ID:
213

Здравейте! Живея на улица ,,Княз Борис I " 9. Улицата се използва като писта, по цял ден коли и мотористи минават с бясна скорост. През ноща е непоносимо, шума е много силен. Наистина минават със скорост много по-висока от позволета. Моля общината да съдейства с изграждането на изкуствени неравности, ако не за шума то за нашата обща безопасност. Всички сме пешеходци. Благодаря и приятен ден!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Сметосъбирането

Начало
22.05.2020
ID:
210

Добър ден! Смята ли община Асеновград да се съобрази с искането на гражданите си за индивидуални кошове за домакинствата в къщите, след изтичане на договора със смето събира щата фирма на 01.08. 20г.Знаем че имате съществуващ договор с тях. Въпроса ми е след превключване то на този договор, ще се съобрази ли Община Асеновград с това наше искане и съответно как ние гражданите да внесем искането по законов ред. Дали трябва да представим подписка(колко подписа са необходими), жалба, молба или др.?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Докога ще е така

Начало
21.05.2020
ID:
208

Г-н Кмете до кога ще е така.Тези с каруците пак налазиха града.Какво ще правите.Издайте заповед например,ако не се спазва, глоба или конфискация на превозното срвдство(коня и каруцата).Прекаляват вече.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неизпълнение на заповед за носене на маски взакрити обществени места и транспорт

Начало
21.05.2020
ID:
207

Уважаеми дами и господа, във връзка със споделена информация в социалните мрежи за масово неносене на предпазни маски от пътници и шофьор по линиите Асеновград- Пловдив моля да вземете мерки. В случай, че Община Асеновград не е институцията, която ги контролира, моля да ми посочите към кого да адресирам сигнала си. Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Замърсяване

Начало
20.05.2020
ID:
206

Това според вас нормално ли е какво се прави с такива хора, ако мога да ги нарека така. Не може някой да чисти, а те да замърсяват с цялата си наглост. Към кого трябва да се обърнем

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител