В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Осветление

Начало
17.11.2023
ID:
2961

На 03.11 има подаден сигнал с номер 2946 за не работещи лампи по алеята. Подавам отново същият сигнал: Няколко лампи по пътеката между ПГ 'Цар Иван Асен II" и двора на Винпром не светят. Моля, отговорните лица по този казус да се самосезират!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Подкастряне на липа

Начало
13.11.2023
ID:
2959

Подкастряне на липа, която запушва от падащите листа улуците . Създава проблеми при обилни валежи и започва да улива по стената на сградата и влиза вода през прозорците. . Подадх молба на 10.05.2023г с вх. № 94-И-161. Обещаха да дойдат есента да изрежат стърчащите клони над покрива,но никой до сега не е дошъл. Моля Ви решете проблема. Дървото се намира на тротоара, което е общинска собственост.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Подкастряне на липа

Начало
13.11.2023
ID:
2958

Подкастряне на липа, която запушва от падащите листа улуците . Създава проблеми при обилни валежи и започва да улива по стената на сградата и влиза вода през прозорците. . Подадх молба на 10.05.2023г с вх. № 94-И-161. Обещаха да дойдат есента да изрежат стърчащите клони над покрива,но никой до сега не е дошъл. Моля Ви решете проблема. Дървото се намира на тротоара, което е общинска собственост.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
13.11.2023
ID:
2957

Лампата на този адрес свети една минута, след което прекъсва и светва отново след пет минути. Моля вземете спешни мерки! Лампата осветява по-голяма част от улицата, а тя е ключова и основана връзка за децата от квартал Изток до училище Христо Ботев. Също за децата от ул. Свети Георги до училище ХВП Св. Димитрий Солунски. Улицата е много тясна и стръмна, а същевременно сутрин има голям трафик по нея.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Строителен отпадък на улица "Асенова крепост"

Начало
11.11.2023
ID:
2955

Този строителен отпадък остана от подизпълнител на електроразпределителна фирма, който разкопа тротоара, за прокарването на кабели между трафопостове. Вече няколко месеца стои и пречи на преминаването по улицата и по тротоара. Моля, да бъде почистен.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Осветление

Начало
10.11.2023
ID:
2954

Трябва да бъде сменена изгорялата крушка на уличната лампа. До ДГ "Мир".След шивачкия цех на горе. Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно дърво

Начало
08.11.2023
ID:
2953

Дървото е от вид Пауловния, бързорастящо, абразивно и силно развито. Израстнало е на тротоара и е разрушило голяма част от него, и улично платно. Дървото е огромно ,а кореновата система е на плитко поради това че под тротоара е стара бетонова плоча. Улицата е второстепенна и натоварена. Изразяваме нашите притеснения от това, че къщата ни е на близо и има опасност при пориви на силен или ураганен вятър да падне. Има голяма опасност да пострадат хора, имущество, автомобили и др. Сигнала този път подавам тук, като се надявам да обърнете внимание, и предприемане на мерки за отстраняването на опасното дърво. Един път преди години беше окастрено, но това засили неговото развитие, нямаше смисъл. Необходимо е премахване. Надявам се адекватна реакция от ваша страна, да осигурите спокойствие.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
07.11.2023
ID:
2952

Здравейте, На улица Росица 10-16А не работи нито една от уличните лампи, предвид че вече се стъмва в 18.30 часа живущите, както и преминаващите трябва да си носят фенерчета. Смятам че е доста опасно за преминаване , понеже градинката около бившата заразна болница и зад новата джамия е много тъмно!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Не почистена улица

Начало
07.11.2023
ID:
2951

Здравейте, улица Дунав е зарината в листа до оградата на завод Асенова крепост. Около контейнерите за сметосъбиране е силно замърсено, а части от улицата са с натрупана пясък и пръст. Моля да изпратите екип.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
07.11.2023
ID:
2950

Неработещо улично осветление на кръстовището на ул. Дунав и ул. Костадин Балтов

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител