В процес 186 Приключени 2716

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Нерегламентирано сметище

Начало
22.02.2021
ID:
666

Нерегламентирано сметище над новия гробищен парк, до оградата, от страната на циганската махала. https://youtu.be/GBpvimSTLzw

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непочистен Жълт контейнер

Начало
20.02.2021
ID:
664

От нова година жълтият контейнер не е събиран. Това са два месеца! Нали си има график за събиране?! Защо всеки път трябва да се сигнализира, за да се свърши работата? Ако мястото не е удобно за камионите, нека преместят контейнерите на друго място или да ги махнат, поне да знаем че няма.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нерегламентирано сметище

Начало
19.02.2021
ID:
662

През последните 1-2 месеца отивам на панорамната площадка между Асенова крепост и с. Лясково да снимам залеза. Още при първото ходене забелязах боклуците там (около площадката), но със всяко следващо ходене те бяха повече.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Сериозни количества битови отпадъци

Начало
11.02.2021
ID:
650

От село Врата по пътя към местността Белинташ има навсякъде изхвърлени сериозно количество отпадъци - като започнем от автомобилни гуми и свършим до кенчета от бира и енергийни напитки, бутилки и какво ли още не. Да, това е туристически маршрут и хората очевидно нямат необходимото възпитание, но въпреки това трябва да се направи нещо. Все пак препитанието на това и околните села зависи именно от туристическата дейност . Може би кметът трябва да инициира почистване, в което да се включат и доброволци. При всички случаи сегашното състояние е неприемливо! Тази красива природа е на път да бъде съсипана от хората

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Нерегламентирани сметища

Начало
05.02.2021
ID:
638

Има изхвърлени отпадъци, строителни и битови зад завод Калцит в Асеновград някаде междо завода и бившия Астрой.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Контеинери за смет - не са на мястото предвидено по план

Начало
05.02.2021
ID:
637

Здравийте! Във връзка със сигнал номер 630 подаден на 3.02.2021г. Отговора и становището с което излизате въобще не е вярно. Защото точно по схема от 2007г.(което е проверено и има копие),контейнерите трябва да се намират на обозначеното място, а именно на ул. , Отец Паисий‘ 64 (на отсрещния тротоар). Като това го знаят всички живущи и съседи на улица, а и скандалите които живущите на ул. , Отец Паисий‘ 64 вдигнаха на така наречената от вас ,,комисия'', когато доидоха да ги поставят точно на мястото определено за това. А защо именно 2007г. контеинерите бяха поставени именно на ул. , Отец Паисий‘ 64, и след като йивущите там ги бутаха на пътя, след което доидоха да пуснат ,,молба'' че не ги искат там бяха преместени на ул. , Отец Паисий‘ 65. Значи това което казвате не отговаря на истинат

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сметище със строителни отпадъци

Начало
04.02.2021
ID:
634

Здравейте, в пресечката до чешмата на ул. РОДОПСКА 40 от седмици се изхвърлят нераглементирано строителни отпадъци. Моля вземете мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Контейнери за смет - не са на мястото предвидени за това

Начало
03.02.2021
ID:
631

Здравей те! Относно сигнал номер 630 подаден на 3.02.2021г. (по рано днес). Има неточност ( грешка) при цитирането породена която сега забелязах от речника вграден на устройството. За което предварително и много се извинявам. Относно цитата,, почерпихме ги и не ни интересува, ние не искаме контеинери‘‘. ИМАШЕ СЕ В ПРЕДВИД ,, почнаха ги и не ни интересува, ние не искаме контеинери‘‘. Отново се извинявам за не точността. Благодаря за разбирането.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Контеинери за смет - не са на мястото предвидено по план

Начало
03.02.2021
ID:
630

Здравейте! На 11.01.2021г. е подадена жалба в общината със входящ номер 94.13.8 във връзлка със разположението на контеинерите за смет на ул., Отец Паисий 65‘‘(която е в ремонт). След като трябва контеинерите да се намирт по план на ул. , Отец Паисий‘ 64 (на отсрещния тротоар). След като са подадени многократно жалби че не желаят контеинерите да се намират на ул.,Отец Паисий 65‘.Контеинерите миришат, палят се като веднъж се запали и дирвото, добре че са го видели.Преди няколко дни е имало посещение от общината и нищо контеинерите са на същото място, защото живущите на ул. , Отец Паисий‘ 64, са вдигнали скандал и както сами казват ,, почерпихме ги и не ни интересува, ние не искаме контеинери‘‘. И в този случаи какво се прави ? А някои питали ги на хората живеещи на ул. , Отец Паисий‘‘ 65.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконно сметище

Начало
25.01.2021
ID:
609

Това е само едно от сметищата в района на Източна промишлена зона и около него. Примерът е за сметище на 150 м северозападно от базата на КОРАЛ СПЕКТЪР ООД. Има много сметища и на общински терени, разпопожени между КОРАЛ СПЕКТЪР и ул. "Цар Иван Асен II". Силно замърсен е и районът непосредствено до последната спирка на автобуси №1 и №2.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител