В процес 49 Приключени 1719

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Шахта със знак стои една седмица

Начало
30.06.2020
ID:
270

На Цар Иван Асен 115 шахтата е за ремонт от много време,миналата седмица поставиха знак СТОП с табела да се премине отдясно.Минават камиони драскат колите на живущите,избутват табелата.Кога ще оправите шахтата,и ще премахнете знака?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не окастрени дървета

Начало
29.06.2020
ID:
269

Здравейте, на 17.03.2020 год. подадох молба са окастряне на липи на ул. Освобождение № 1 с вх. № 94.М.208, но все още нищо не е направено по нея, а липите вече застрашително спушиха цялата улица. Клоните на тази, която е пред входа на кооперацията на ул. Освобеждение 1 опират застрашително във фасадата на апартамента на ет. 3 и бута козирката. Всички липи на тази улица са на възраст над 40 год. /с изключение на 2 по-малки/. Моля дърветата да бъдат огледани и да се вземат необходимите мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

SSL сертификатът на Електронна услуга "Задължения към Местни данъци" е изтекъл

Начало
26.06.2020
ID:
260

SSL сертификатът на Електронна услуга "Задължения към Местни данъци" е изтекъл. Съответно, потребителите виждат предупреждение, че страницата е опасна, което затруднява използването на услугата. Връзка: https://mdt.assenovgrad.com:8444/OnlineReportWSClient/obligations Намира се тук: https://www.asenovgrad.bg/bg/elektronni-uslugi-na-obshtina-asenovgrad

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

минералните извори в нареченски бани

Начало
25.06.2020
ID:
258

Водата е силно радиоактивна и е опасна за здравето при консумация в големи количества . Поставете информационни табели на всеки извор ,където да е написано това предупреждение - а не само химичния й състав , за да не пълнят и пият хората по много вода !! . Преминаващите от Смолян ,Мадан ,Златоград наливат десетки литри . Дават и на деца . Къде е кмета , къде е РЗИ , къде е ХЕИ ??

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Засяти плодни дървета

Начало
25.06.2020
ID:
256

Г-н Караянев живущ на ул Безово 19 зася плодни дървета на разтояние по малко от позволеното в закона,моля за вашето съдействие за решаване на проблема.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасно дърво пред жилищна сграда

Начало
24.06.2020
ID:
253

Здравейте! Относно сигнала които съм подал на 1.06,2020 ID 225, за дъво което е на ж.к. Изток 11А, което разрушава стелбището и основите на сградата. Все още не са взети мерки или нещо друго от общината. Явно на никои не му се занимава! Приложил съм снимки на които се вижда много добре разрушената част от стълбището която падна преди няколко дни. Маи ще чакаме да се разруши изцяло. В предишния сигнал от 1.06,2020 ID 225 има още снимки на които се вижда поразийте които нанася въпросното дърво

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Без вода цял ден

Начало
19.06.2020
ID:
248

При ситуация в която ни съветват да си мием редовно ръцете и да поддържаме чистота и хигиена, как обяснявате липсата на вода за повече от 10 часа? Почти всяка седмица, едно и също!!! Средновековие....

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Пансион за отглеждане на коне

Начало
16.06.2020
ID:
242

Отново се обръщам към общината ,че се отглеждат коне на открито в двора на имот на ул Черни връх 11 . Смрад, мръсотия обратната им вода тече по улицата. Със затоплянето на времето миризмата става нетърпима,а по цяла нощ конете тропат цвилят..Никой не взема под внимание ужасът ,в който живеем всички наоколо ,въпреки че е подаван сигнал.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Тротоар

Начало
09.06.2020
ID:
235

След ремонт на вВиК, тротоара на ул. Чая между номер 18 и 20 си стой все така разкопан вече два месеца. Сигнали съм подавала многократно на дежурния телефон без резултат

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

гараж върху тротоар

Начало
04.06.2020
ID:
229

На 3 юни 2020 г. между ул. Клокотница 1 и бул. България 4 е поставен метален гараж върху тротоар /зад тотопункта/. Поставеният гараж върху тротоара пречи на преминаването на пешеходци. Моля гаража да бъде преместен.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител