В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещо улично осветление

Начало
20.11.2023
ID:
2972

На улицата лампите не работят

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Тъмно Рок

Начало
19.11.2023
ID:
2971

Уличните лампи не светят, пък и да светят те са две на цялата улица - от 60та година са - Тъмно рок е, циганите шетат яко....

Статус:  В процес

улично осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2969

Уличната осветление до детска градина "Мир" не работи от 18.11.2023

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Много улични животни

Начало
19.11.2023
ID:
2968

Здравейте, В целия град има изключително много безстопанствени животни. Маркирал съм района на стадиона, но целия град е пълен с котки и кучета. Общината не е ли отговорна да ги кастрира? Всяка година се увеличават, което не би трябвало да се случва ако се кастрират.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2967

Уличното осветление не ее включва волпще.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2966

Здравейте! От 2 денонощия уличното осветление на цялата улица “Гергана” в кв.Горни Воден не работи. В последните 6 месеца този проблем е един от най-честите. Надявам се да бъде отстранен скоро проблемът, заради който нямаме нормално улично осветление .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал за липса на улично осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2965

Вече втори ден не работи осветлението в целия квартал баба Тонка , по улиците в пълен мрак.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2964

Здравейте, Игрището на ФА Шипка 2018 , което се намира в кв. Запад в между блоково пространство до бл.4/5 няма осветление. Има монтирани соларни лампи, но са неработещи. Има подадени сигнали, но няма действия след това. Очаквам да се проверят соларните лампи и да се ремонтират. Всеки ден там тренират малки деца, които трябва да излизат един час по-рано от училище, за да могат да тренират.

Статус:  В процес

Липса на осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2963

Здравейте, Игрището на ФА Шипка 2018 няма осветление. Има монтирани соларни лампи, но са неработещи. Има подадени сигнали, но няма действия след това. Очаквам да се проверят соларните лампи и да се ремонтират. Всеки ден там тренират малки деца, които трябва да излизат един час по-рано от училище, за да могат да тренират.

Статус:  В процес

Опасен електрически стълб

Начало
18.11.2023
ID:
2962

Електрическият стълб разположен върху тротоарната част пред къщата на улица "Искра" 9 е пред падане! Арматурата е оголена и ръждясала. В нормално положение е наклонен като кулата в Пиза. Крепят го единствено хилядите кабели на оператори и жиците от съседните стълбове. В дни със средно силни ветрове като днешния се вижда как се клати. Улицата е оживена и е въпрос на време да се случи белята! Задължително трябва да се огледа от компетентно лице и ако е необходимо да се изгради план за неговата смяна!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител