В процес 34 Приключени 1645

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Пансион за отглеждане на коне

Начало
16.06.2020
ID:
242

Отново се обръщам към общината ,че се отглеждат коне на открито в двора на имот на ул Черни връх 11 . Смрад, мръсотия обратната им вода тече по улицата. Със затоплянето на времето миризмата става нетърпима,а по цяла нощ конете тропат цвилят..Никой не взема под внимание ужасът ,в който живеем всички наоколо ,въпреки че е подаван сигнал.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Тротоар

Начало
09.06.2020
ID:
235

След ремонт на вВиК, тротоара на ул. Чая между номер 18 и 20 си стой все така разкопан вече два месеца. Сигнали съм подавала многократно на дежурния телефон без резултат

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

гараж върху тротоар

Начало
04.06.2020
ID:
229

На 3 юни 2020 г. между ул. Клокотница 1 и бул. България 4 е поставен метален гараж върху тротоар /зад тотопункта/. Поставеният гараж върху тротоара пречи на преминаването на пешеходци. Моля гаража да бъде преместен.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

гараж върху тротоар

Начало
04.06.2020
ID:
228

На 3 юни 2020 г. между ул. Клокотница 1 и бул. България 4 е поставен метален гараж върху тротоар /зад тотопункта/. Поставеният гараж върху тротоара пречи на преминаването на пешеходци. Моля гаража да бъде преместен.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно дърво пред жилищна сграда

Начало
01.06.2020
ID:
225

Пред входа на жилищна сграда кв.Изток бл.11 вх.А , има дърво високо около 15 - 20 метра.Дървото е наклонено,корените му разрушават стилбището,мазетата и подкопават основите на сградата (приложени снимки).Всички живущи на посочения адрес сме единодушни че,дървото трябва да бъде премахнато,за да не пострада повече сградата.Подавали сме редица молби през годините с подписи от всички живущи към общината за въпросното дърво но нито сме имали отговор нито някои се е заинтересовал,за пореден път.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Във връзка с подаден сигнал 198

Начало
28.05.2020
ID:
221

Във връзка с релението по подаден сигнал от мен номер 198. С едно ходене на место не вярвам, че ще се реши проблема. Можеште спокойно да проверите още колко от моите съседи са подали жалби. И колко пъти сме звъняли в полиция и на 112 за да намерят шофьорите паркирали пред гаражите. С много лека ръка решавате проблемите. Моля да ми дадете телефона /служебния естествено / на човека направил проверката, за да може следващия път когато закъснявам за рабора да чака и той с мен.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

сгрешени административни адреси по кадастралната карта

Начало
26.05.2020
ID:
217

Наложи се да проверя имота си по кадастралната карта и се възползвах от онлайн приложението.Какво беше очудването ми като въведох адреса си и се оказа, че фирмата ,която е изработила тази карта, е объркала административните адреси на цели две улици.Моля да вземете под внимание това и да реагирате ,за да се коригират грешките .На едната улица са 7 имота,за които плащаме данъци на общината,другата са над поне 20 имота,вярвам има и други сгрешени номерации .Едната улица е Витоша,а другата Победа.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Животни в защитен природен обект

Начало
25.05.2020
ID:
214

Снимките, които съм приложила са от защитен природен обект от 20 многовековни чинари в село Долнослав. Тези животни са там или преминават оттам ежедневно. Местността вече нито е чиста, нито красива, понеже е пълна с животински изпражнения. Надявам се да бъдат предприети мерки по опазването й.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Изкуствена неравност

Начало
24.05.2020
ID:
213

Здравейте! Живея на улица ,,Княз Борис I " 9. Улицата се използва като писта, по цял ден коли и мотористи минават с бясна скорост. През ноща е непоносимо, шума е много силен. Наистина минават със скорост много по-висока от позволета. Моля общината да съдейства с изграждането на изкуствени неравности, ако не за шума то за нашата обща безопасност. Всички сме пешеходци. Благодаря и приятен ден!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Сметосъбирането

Начало
22.05.2020
ID:
210

Добър ден! Смята ли община Асеновград да се съобрази с искането на гражданите си за индивидуални кошове за домакинствата в къщите, след изтичане на договора със смето събира щата фирма на 01.08. 20г.Знаем че имате съществуващ договор с тях. Въпроса ми е след превключване то на този договор, ще се съобрази ли Община Асеновград с това наше искане и съответно как ние гражданите да внесем искането по законов ред. Дали трябва да представим подписка(колко подписа са необходими), жалба, молба или др.?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител