В процес 157 Приключени 2633

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Кастрене на дървета

Начало
28.11.2023
ID:
3000

Във връзка със сигнал номер 2161 от януари месец 2023 год. КОГА ще се окастрят дърветата мина пролетния сезон, мина есенно-зимния , дърветата си стоят и чакат графика на фирмата, който една година неможа да стигне до тук????

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Липсват контейнери на улица Матей Преображенски

Начало
27.11.2023
ID:
2999

Имаше два контейнера до трафопоста на улица Матей Преображенски.От седмица вече ги няма.Най близо има такива на ул,, Христо Ботев ". Контейнерите се ползваха и от живущите на новия квартал Баделема попътно.Моля за поставяне на контейнери на улицата.Очаквам съдействие и отговор.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Бездомно куче

Начало
27.11.2023
ID:
2998

На улица Кавал от известно време обикаля едно бездомно куче и лае постоянно. Потърсих в социалните мрежи, ако някой го търси или иска да се грижи за него, но няма, изоставено е, премръзнало и гладно. Моля, да го приберете в приют.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Съборен знак "STOP"

Начало
26.11.2023
ID:
2996

Съборен пътен знак " STOP"на ул."Язовирска" при завоя на дясно към града.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление в кв.Долни Воден

Начало
25.11.2023
ID:
2995

Нямаме улично осветление от 3,4седмици.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Същият сигнал от преди седмица

Начало
24.11.2023
ID:
2994

На ул. Кавал 30 от миналата седмица няма улично осветление. Вече има подаден сигнал от няколко дни.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
24.11.2023
ID:
2993

Моля да смените изгорелите лампи на ул. Велико Търново. От 2 месеца е така и никакви действия не се предприемат.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Почистване

Начало
24.11.2023
ID:
2992

Част от остъклената спирка е счупена и стъклата стоят пръснати на тревата зад нея.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление

Начало
23.11.2023
ID:
2991

Зная,че въпроса не Ви касае пряко, но го отнесете по съобразност, компетентност и отговорност. От близо около месец и повече осветлението на пътя Асеновград Пловдив не работи! Светят малки участъци тук там! Създават се предпоставки за ПТП! Разчитам на отговрното Ви отношение!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление на ул. Крива

Начало
22.11.2023
ID:
2989

Осветлението на ул. Крива работи през деня, а вечер не. Улицата е тъмна, нищо не се вижда. Моля да се вземат мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител