В процес 186 Приключени 2716

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Липсва осветление

Начало
17.11.2021
ID:
1270

В целия нов квартал няма улични лампи, с изключение на 2-3, които не работят. През нощта е пълна тъмница а на всичкото отгоре има и глутница бездомни кучета, които обикалят. Моля да вземете мерки, защото вечерно време е страшно и опасно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
16.11.2021
ID:
1266

Бих искала да подам сигнал за неработещо улично осветление на улица Борис Сарафов 2 и 4 вече повече от месец и половина. Маля да се съзирате и да решите проблема тъй като вечв се стъмнява рано и е тимно, снимки нама да прилагам то няма смисъл много е тимно

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Тъмно кръстовище!

Начало
15.11.2021
ID:
1262

Две от трите пешеходни пътеки на кръстовището са в тъмнина и трудни за пресичане. Осветлението има нужда от ремонт.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо осветление

Начало
15.11.2021
ID:
1261

Повече от две седмици осветлението в парка пред блока на съвета в кв. Запад не работи. Не светят и половината лампи на пътеката зад Винпром.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Призрачен град

Начало
11.11.2021
ID:
1258

Всеки ден се придвижвам с автомобил в 17.30 ч. по бул. България. Защо уличното осветление НЕ РАБОТИ????? Тъмно е, нищо не се вижда. Кой отговаря за този проблем? ИЗИСКВАМ незабавен и адекватен отговор от Община Асеновград във възможно най-кратък срок!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
10.11.2021
ID:
1252

Уличното осветление пред вход “В” на блок ГНС на ул.Книжна фабрика 13, кв. Запад не работи. Цялото пространство пред входа е тъмно и е невъзможно да се върви, тъй като има и стълби.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
09.11.2021
ID:
1251

Осветлението на ул. Васил Левски 5 ,зад джамията не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липса на улично осветление

Начало
09.11.2021
ID:
1250

Здравейте.Пиша ви понеже вече втора седмица на улица Тракия няма улично осветление!Надявам се да обърнете внимание,понеже липсата на осветление създава предпоставки както за ПТП така и за битова престъпност!Хубава вечер.Бъдете здрави

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсващо улично осветление

Начало
09.11.2021
ID:
1249

Здравейте. За пореден път, част от улица "Тракия" остава неосветена в тъмната част на денонощието вече пети ден. Лампите светят през деня, а в 17:30 часа осветлението вече липсва. Моля, решете проблема по начин, по който да не се създават постоянни неудобства на гражданите, както и подаване на сигнали за едно и също нещо по няколко пъти. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление на улица Лозница

Начало
31.10.2021
ID:
1233

Здравейте, Към момента на улица Лозница почти цялото улично осветление е неработещо. Има ли постъпили сигнали за това и какви стъпки са предприети в тази посока? Благодаря предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител