В процес 193 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Нерегламентирано залепване на рекламни материали

Начало
17.01.2024
ID:
3092

Здравейте община Асеновград 90% от стълбовете в Асеновград са налепени с рекламни материали от някакви кредити вчера две жени съвсем безнаказано лепяха след направена забележка от моя страна нахокаха ме и продължиха със своята дейност абсолютно безнаказано без страх от санкции въпросът ми е кой ще почисти за тях дали има някакви санкции всички стълбове в Асеновград са залепени именно от тези кредити абсолютно безнаказано

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Запазване на паркоместо

Начало
17.01.2024
ID:
3091

Здравейте. Виждам, че на определени улици има паркоместа, на които има табели, че са запазени за определени юридически или физически лица. Пример: края на ул."Добруджа", до №2 Моля да ме информирате, какъв е реда за запазване(ползване, закупуване) на паркоместа.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Постоянен теч на вода

Начало
16.01.2024
ID:
3089

Здравейте, От няколко дена постоянно тече вода на Горно Воденско шосе под стопанския двор на разклона за Долно Воден и уч. Кирил и Методий, която прави кал и лед на няколко завои. Този проблем го имаше и миналата зима. За щастие, все още не е станал инцидент. Надявам се да се намери от къде идва тази вода и да се реши проблема кардинално.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Неправилно паркиране

Начало
15.01.2024
ID:
3086

Господа, как да минем безопасно с бебешката количка по ПЕШЕХОДНАТА зона на Асеновград?! Когато стане някой инцидент тогава ли ще се сетите, че в ПЕШЕХОДНАТА зона не трябва да се движат автомобили?!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Не работещо осветление

Начало
15.01.2024
ID:
3085

Здравейте, от известно време не работят 2 или 3 улични лампи в градинката на лисицата. Издават и някакъв звук като на късо.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

застрашаващи дървета

Начало
15.01.2024
ID:
3084

Омръзна ми да подавам сигнали за не кастрирани дървета на ул.Княз Борис повече от 30 години. Щом общината не взима това на внимание ще съзирам водещи иституции както и телевизии.Трябвало да паднат листатата е листата паднаха до кога да другите листа следващата година. Писна ни от Вашата некадърност

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 2 потребителя

Незаконен автосервиз

Начало
14.01.2024
ID:
3083

Незаконен автосервиз. Това е в противоречие на наредба на общината ,че такъв вид дейности не могат да се извършват в жилищни райони . Това е свързано със шум от машини ,което безпокой не само мен ,но и всички живеещи в жилищните сгради наоколо . Навсякъде е пълно с разглобени коли

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Подкастряне на липа

Начало
14.01.2024
ID:
3082

Здравейте! . Липата на улица Червена Скала създава проблеми, запушва улуците от падащите листа . Създава проблеми при обилни валежи и започва да улива по стената на сградата и влиза вода през прозорците. Подадох молба на 10.05.2023г с вх. № 94-И-161. на 2023г. да подкастрите липата. Обещахта да дойде екип есента на 2023г. Не дойде нищо оправдахте се,че все още била топла есента. Вече стана зима и 2024г все още няма екип. Кога ще дойдете без да измисляте причина, да не сисвършите работата. Моля да решите проблема.

Статус:  Приключен
Оценка: 4.5 от 2 потребителя

Тровени животни в квартал Запад

Начало
13.01.2024
ID:
3080

Преди ден-два е била разхвърляна отрова около блоковете в квартала, убити са котки и кучета, някои от които домашни. Това не е първи подобен случай там, още по-малко в града. Моля за предприемане на действия по откриването и наказването на извършителите на това престъпление, каквото е задължението на общината и полицията. Недоволството в гражданите е огромно, особено в собствениците на пострадалите животни, и тези който всеки ден трябва да разхождат своите със страх. Единствено въпрос на време е, ако не се предприеме сега нищо, тази отрова да бъде погълната от дете вместо от куче или коте. Предприетите сега действия или бездействия са от голямо значение.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Жалба

Начало
12.01.2024
ID:
3078

АСЕНОВГРАД бул."Васил Левски"35 се продават закуски но не се издават касови бележки,на спирката на васил левски 35 липсва кош за боклук а това е спирка,предполагам премахнат от закусвалнята за да не мирише на клиентите.Моля да се направи проверка и за хигиена.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител