В процес 39 Приключени 1410

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Бездомни кучета

Начало
16.03.2020
ID:
99

Глутница кучета ме нападнаха в 6:30 сутринта,разкъсаха ми дрехите.Надявам се да вземете мерки.Две големи бели кучета и две по-малки.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

зает тротоар

Начало
13.03.2020
ID:
97

Тротоара пред този номер е зает със стоки от магазина и няма място за преминаване на пешеходците!Другата част е с разрушени плочки от паркирали коли,моля за вземане на мерки да се освободи и ползва от пешеходците.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Невъзможно преминаване

Начало
12.03.2020
ID:
96

Точно до хотел Елеганс има строеж по който се работи от няколко месеца а ълтернативкия “път” който са предоставили след като са окупирали целия тротоар са 5-6 хвърлени дъски в калта по които виждам как майки с колички и пенсионери се мъчат да преминат.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Молба за поставяне на колчета против паркиране на тротоара

Начало
12.03.2020
ID:
89

Моля да бъдат поставени колчета против паркиране на тротоара пред адреса-"Тодор Каблешков" 3. Защото постоянно се спират коли върху тротоара нарушавайки поставените плочки и затрудняват движението на пешеходци. Колите са предимно на зъболекаря Калинов дори след подаване на сигнал на 112 и посещение на патрул нарушенията продължават най нагло.Полицията не взема никакви мерки против тези нарушения. Моля за Вашето съдействие за поставяне на колчета. Считам че молбата ми ще бъде разгледана.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изоставен автомобил

Начало
11.03.2020
ID:
87

Има изоставен автомобил, на бул. България 37, отзад на блока. В непосредствена близост до трафопоста и сладкарница Нико

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Клатещи се плочки на централния площад

Начало
10.03.2020
ID:
78

Настилката на главната улица на града и в частност централния площад е в окаяно състояние. Плочките са разместени и се клатят при всяко преминаване.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Въпрос

Начало
09.03.2020
ID:
68

Къде свършва градът ни в посока гр. Пловдив? Табелата за край на Асеновград къде е? Имаме ли пари за такава? Благодаря Ви!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Замърсено корито на р.Чая в района на пазара

Начало
09.03.2020
ID:
67

Замърсено корито на реката с гуми от коли и още много други боклуци!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неправилно паркиране

Начало
09.03.2020
ID:
65

Какво се вижда на снимката, как се паркира на инвалидно място от кола без такъв стикер.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител