В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Липса на Контейнер - продължение

Начало
07.09.2023
ID:
2809

Въпреки че проблемът беше "решен". Все още липсва контейнер тип бобър, за чясно кътео живеят над 100 семейства и на близо е ДГ Мир. Моля разбиране и съдействие! Прилагам снимки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Тревни площи "Метоха"

Начало
07.09.2023
ID:
2807

Тревните площи са за косене както и кошчетата са препълнени и боклците са разпиляни.Моля за намеса от фирмата или в частност поддръжката на това място за отдих.Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Осветление на пешеходен мост и задната част на парка към исторически музей

Начало
07.09.2023
ID:
2806

Осветлението на пешеходния мост и алеята към парка зад исторически музей,както и самата детска площадка не работи от поне месец.Моля да се провери в най скоро време.Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

благодарност

Начало
07.09.2023
ID:
2805

Изказвам благодарност на "Паркинги и гаражи" за бързото съдействие на подаденият от мен сигнал,за паркиран автомобил на служебно парко място.Дойдоха веднага,свършиха си работата.Благодаря на целият екип.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ОПАСНА СКАЛА

Начало
07.09.2023
ID:
2804

МОЛЯ ДА ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ НА ВИСЯЩА СКАЛА ОКОЛО 4-5 ТОНА. НАМИРАЩА СЕ НА 3 МЕТРА ВИСОЧИНА И НА НЯКОЛКО МЕТРА ОТ РАЗКЛОНА ПО ПОСОКА ЗА АСЕНОВАТА КРЕПОСТ. ВСЕКИ ДЕН ПОД НЕЯ МИНАВАТ СТОТИЦИ КОЛИ, КОЛИЧКИ С МАЛКИ ДЕЦА, ГРУПИ ОТ ТУРИСТИ И ДРУГИ. СКАЛАТА СЕ ДЪРЖИ "НА КОСЪМ" И ПРИ НАЙ-СЛАБ ТРУС ИЛИ СИЛЕН ДЪЖД МОЖЕ ДА СЕ СРУТИ И ДА ЗАТИСНЕ ХОРА. ПОДАЛ СЪМ УСТНИ СИГНАЛИ ДО ОБЩИНА МАСЕНОВГРАД , ПРИ КОЕТО ЕДИН ПЪТ СЪМ ЗАВЕЛ СПЕЦИАЛИСТ ОТ ОБЩИНАТА НА МЯСТО. И СЪМ В ГОТОВНОСТ ПАК ДА ГО НАПРАВЯ. С УВАЖЕНИЕ : ДАМЯН ГЛУХОВСКИ

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Ремонт на горноводенския път

Начало
06.09.2023
ID:
2803

Искам да разбера толкова ли са некадърни българските фирми който правят пътища шахти тротоари и тн. Как пък един път не го направихте както трябва? Явно толкова си можем. Къде е маркировката? Къде са пътните знаци? Защо не беше подготвена основата? Колко е гаранционния период на отсечката? След 1 година като половината път е на вълни кой ще е отговорен? Коя е фирмата изпълнител? Кой прие този ремонт и носи ли той отговорност за моята счупена кола след като съм платил данак и винетка?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна изоставена площ

Начало
06.09.2023
ID:
2802

Моля за спешно почистване на високите треви, дървета, трева и храсти. Мястото от години е занемарени и вече е сериозна предпоставка за опасни инциденти. Развъдник на змии, богомолци, стоножки, плъхове, скривалище на бездомни кучета и други животни, които сме засичали. Има реална опасност да ухапят, ожилят и ранят случайно преминаващите хора и деца, които са почти целогодишно в непосредствена близост в училището и спортната площадка, а и живущите в района около мястото. Животните приминават оградата и нахлуват в дворовете на кооперациите и къщите. Моля за незабавна реакция, на 15ти септември стартират учебните занимания!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Потъващи шахти в Горни Воден

Начало
06.09.2023
ID:
2800

Опасни шахти

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Недостатъчни контейнери за боклук

Начало
06.09.2023
ID:
2799

Управител съм на фирма "Петър Щерев" ООД. Ползваме под наем сграда, която е собственост на фирма "Диков-92" ООД. Въпреки големия размер на данък сграда и такса смет, който плащаме за съжаление не разполагаме с контейнер за събиране на боклука. На цялата улица "Бялата воденица" има 1 контейнер, който е за всички живеещи на улицата и за сградата, в която се помещаваме. Въпреки многократните обаждания по телефона вече много години нищо не се променя. Настоявам за отговор и по-важното за предоставянето на още контейнери. Считам, че това не изисква време и подлежи на незабавно изпълнение. С уважение: Таня Бочева

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Чистене на реката

Начало
05.09.2023
ID:
2798

Здравейте, През цялото лято коритото на река Чая е непочистено от боклуци, дървета, храсти и всякаква друга растителност. Моля, обърнете спешно внимание за да се предотвратят по-големи бедствия подобни на тези, които се случват в момента на Черноморието ни!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител