В процес 186 Приключени 2650

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Непочистен контейнер

Начало
02.06.2021
ID:
859

Вече 5-ти ден контейнерът на споменатия адрес не се изпразва. Препълнен е, уличните кучета и котки разнасят хранителните отпадъци. От месеци, може и повече, контейнерът е без колело, което по принцип затруднява неговото почистване.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

сигнал

Начало
31.05.2021
ID:
852

Кошът за отпадъци е без дъно и не се вземат мерки да бъде подменен.Моля да бъде сменен,тъй като данъците са големи,а услугата не е на ниво!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

сигнал

Начало
31.05.2021
ID:
851

Кошът за отпадъци на фирма Лесхарт ЕООД /бившия стоп.двор на Горни Воден/е счупен/без дъно/и е сигнализирано,но не са взети все още мерки.Моля за подмяна на коша/обръщам внимание на факта,че данък смет е на доста висока цена,която незнайно защо поскъпна още повече,а услугата се изпълнява повече от лошо/

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Строителни отпадъци

Начало
27.05.2021
ID:
845

Съседите ни- Фатма Исмаил от Генерал Гурко 23 натрупаха тротоара със строителни отпадъци. Тротоарът е неизползваем от 5 месеца. Молим за вашето съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Не регламентирано сметище

Начало
19.05.2021
ID:
832

Аз живея под църквата в Долни воден точно до нас има една дупка превърна се на не регламентирано сметище изхвълят битови отпадъци пълно е с змии почнаха да ми влизат в двора искам дасе възтанови оградата и дасе третира против змии

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Окосяване и пръскане на тревните площи в кв.Запад

Начало
19.05.2021
ID:
828

Здравейте, Кога ще бъдат окосени и пръскани тревните площи в кв.Запад? Квартала е заприличал на джунгла!А знаете ли колко деца се прибраха с кърлежи вкъщи?!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Боклуци на кръстовището на ул. Бузлуджа и ул. Капитан Андреев

Начало
18.05.2021
ID:
827

Изхвърлени всякакъв вид отпадъци на кръстовището на ул. Бузлуджа и ул. Капитан Андреев

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Разкопано от ВИК

Начало
13.05.2021
ID:
820

Бихте ли изпратили екип да почисти на ул. Княгиня Евдокия 22 след ВИК авария. Много прах има, не може да се излезе на терасата, много е прашно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непочистени улици

Начало
12.05.2021
ID:
816

За пореден път подавам сигнал за улица "Иван Вазов" в района зад ЖП гара. Тази улица не се почиства регулярно ! На тротоара откъм гарата има направени купчини от боклук , които обаче не се прибират и се разпиляват . Кога служителите на Чистота ще дойдат да си съберат боклука ? Около контейнерите е много мръсно ! Вземете някакви сериозни мерки за своевременно и редовно почистване на тази улица , че ми омръзна да ви подавам сигнали всеки път !

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

храсти в бачково

Начало
07.05.2021
ID:
811

Безстопанственост от страна на бачковския манастир и изцяло обрасли тротоари, не почистено от общината...тротоар няма

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител