В процес 108 Приключени 2601

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Обявихте сигнал 1262 за приключен, но лампите на кръстовището не светят.

Начало
26.11.2021
ID:
1293

Две от трите лампи над пешеходните пътеки не светят.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
25.11.2021
ID:
1291

Лед осветлението пред блоковете на КЦМ, Карабитна фабрика блока на Явор и блока на Съвета нямат ток вече повече от две седмици.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

ЛИПСВАЩО ОСВЕТЛЕНИЕ

Начало
22.11.2021
ID:
1283

Във връзка със СИГНАЛ №1270 нищо не е направено. Приключили сте сигнала без никакви действия. Улично осветление няма и всичко е тъмно. На ул. Искра да, но при нас няма никакви улични лампи. Моля да вземете на сериозно молбата за осветление. Дали на Вас ще Ви е приятно да живеете на такова място!?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
22.11.2021
ID:
1281

Здравейте, молим за смяна на крушка на неработещо улично осветление на стълб, точно на тротора на кръстовището на ул. "Генерал дандевил" с ул. "Струма" . Благодарим предварително.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо осветление

Начало
18.11.2021
ID:
1279

Повече от две седмици не работи осветлението пред и зад блок "Карбидна фабрика" на ул. Хаджи Димитър Стоилов 4 . Пълен мрак!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
18.11.2021
ID:
1277

Неработещи 2 /два/ броя лампи.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
18.11.2021
ID:
1275

От кръстовището на ул.Ангел Войвода и Панайот Сребров до кръстовището с Отон Иванов и до кръстовището с ул.Радецки.Уличното осветление стартира много по късно от околните към 19:00 часа а се загася към 9:30 сутринта.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Не работещо осветление

Начало
18.11.2021
ID:
1274

Не работи осветлението на пешеходният светофар на оу.Христо Ботев.Клоните на дърветата пречат на видимостта на светофара от страната на спирката на Метеора.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
17.11.2021
ID:
1273

Опасно придвижването по паважа на тъмно и самият път е много тясно. И другото което много трафик има по същата улица само да е еднопосочно по паважа защото шофьорите се карат кой с предимство ,кой не.Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Липсва осветление

Начало
17.11.2021
ID:
1270

В целия нов квартал няма улични лампи, с изключение на 2-3, които не работят. През нощта е пълна тъмница а на всичкото отгоре има и глутница бездомни кучета, които обикалят. Моля да вземете мерки, защото вечерно време е страшно и опасно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител