В процес 51 Приключени 1714

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Пътна маркировка

Начало
18.11.2020
ID:
507

На пътя Асеновград-Тополово-Леново няма пътна маркировка,зимата пада мъгла и шофьорите как да се орентират. Трябва да се направи важно е за всички пътуващи

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

неремонтирани тротоари

Начало
13.11.2020
ID:
497

EVN не са си ремонтирали тротоарите от 40 дни насам,след като прекараха ток на строежа до нас,отделно е ограничен достъпа до гаража ми,защото пред него също е разкопано,искам санкции за фирмата,която изпълнява тези ремонти,изпратиха ми писмо,в което казват,че крайният срок е до 30.10.2020,което също е смешно,защото не е спазен! Вали дъжд влиза вода в разкопаното и в къщата,отделно кал и разруха,счупени плочки,всичко е видно от снимката. Това е на ул Капитан АНдреев 24 . Изпратил съм ви снимка на тротоара,достъпън до гаража ми е ограничен заради изкопаното пред него,за което искам компенсации,искам санкции за фирмата,която остави в това положение всички къщи 2 месеца почти.Също съм ви изпратил снимка на писмото от ЕВН,в което казват за крайния си срок,който сам са си опраделили-30.10.2020

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

неремонтирани тротоари

Начало
12.11.2020
ID:
495

Четете ли си имейлите,след като съм подал там сигнала,защото тук не мога да кача снимките с формат от телефона си ?!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Докогаа?... Междублоковото пространство зад Снежанка.

Начало
06.11.2020
ID:
491

Проект има, изпълнение няма.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Пред читалище "Родолюбие"

Начало
06.11.2020
ID:
489

Здравейте! Аз знам, от 40 години близо, че площта пред читалището е пешеходна зона. Вчера с моята приятелка и с децата, решихме да се спрем там и децата да протичат, тъй като няма много места в града, но това е друга тема. И както си тичат, след малко пред стълбите на читалището най-спокойно си минава една кола. Погледнах, даже едната саксията от поставените 3 броя е преместена за да може спокойно да си преминават коли. Преди време видях че минават и през пътчето непосредствено пред читалището, където по принцип само младоженски коли съм виждала преди години. Възмутително!!!! Как след толкова години и кой разрешава да се местят саксии и да се преминава през пешеходна зона,? Не дай си Боже да стане инцидент с някое дете или човек, който си мисли че там няма от къде да дойде кола.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Пътят между Асеновград и с.Козаново с нови дупки

Начало
28.10.2020
ID:
479

Бих искала да Ви, сигнализирам за нови дупки, които с времето ще стават все по-големи. През зимния сезон въпросният път често попада в зоната, където се събират мъгли сутрин и вечер, точно когато хората се движат за работа. Това, че няма и маркировка го прави още по-опасен да се шофира по него през зимата и вечер, когато е много слабо осветен. Моля, да се заемете с този проблем и да сигнализирате на Областно пътно управление Пловдив (ОПУ Пловдив) преди да е станало нещо сериозно. Предварително Ви, благодаря за съдействието и вярвам, че във ваше лице ще намеря подкрепа и разбиране.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Молба за помилване

Начало
15.10.2020
ID:
469

Уважаеми д-р Грудев, Снощи като се прибрах ,един комшия от блока ми връчи писмо, подписано от Вашия дълбоко уважаван от мен заместник Тамер Бейсимов. Първо ми стана драго. Викам си бре и мен някой ме уважава та чак го е и вписал в писмо. После ме втресе та чак не можах да спя. Вчера беше 14 а срока закован от в писмото- заповед 16.10.2020. Вярно изведено на 01. ма някъде съм проспал 13 дни. Вътре има и административно наказание, не е шега . Коленопреклонно Ви моля за прошка, не мога да спазя срока :по няколко причини: 1 Работя в Пловдив и в нашата фирма за безпричинно отсъствие пишат самоотлъчка. 2 В писмото не пише къде да отида и за загубения ден сигурно няма да ме чакат 200 лв./ надника ми приблизително/ при кучепреброителя. Заради ограничението продължението в фейса- За по

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Див орех в двор на къща, надвиснал над улицата и рушащ покрива на къщата

Начало
14.10.2020
ID:
468

Пиша с молба за разрешение за отсичането на 2 диви ореха, пораснали в двора на къщата ни, със знанието, че са защитени от закона. На снимките е видно, че короната им е опасно надвиснала над тротоара на улицата с много преминаващк пешеходци, а в същото време причиняват вреда на покрива, улуците и керемидите.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Спортна зала

Начало
09.10.2020
ID:
463

За пореден път след дъжд Спортна зала Асеновец се пропука и тече.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Зона Б5 спря работа, изкопаха запад блок 102, 103, 104, 105, 106

Начало
08.10.2020
ID:
460

Защо спря работата на кв.Запад зонаБ5, изкопаха всякаде, всичко в кал стана и си отидоха работниците, никой не работи от 5 дена, редно ли е най големия квартал с най много жители на Асеновград?? 21 век в кочина живеем! Срамота!! Ще сезирам всички органи даже и премиера!! Ако не вземите мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител