В процес 193 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Отностна инвестиционни проекти

Начало
01.02.2024
ID:
3123

Здравейте, Бих искал да попитам за линк. От къде мога да видя всички одобрени инвестиционни проекти за 2024г. За ремонти (Улици, ДГ, спортни площадки и тн.)

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасни дървета

Начало
31.01.2024
ID:
3122

По ул. Васил Левски има много дървета които са опасни за хората. По дърветата има големи дупки. Моля общината да извърши проверка за състоянието на дърветата.

Статус:  Приключен
Оценка: 3.5 от 2 потребителя

Лоша пътна настилка по ул.Македония, кв.Горни Воден

Начало
29.01.2024
ID:
3121

Здравейте! Искам да сигнализирам за множество големи и опасни дупки по протежението на цялата улица Македония в квартал Горни Воден. Улицата е продължение на главният път на квартала и всекидневно по нея се придвижват освен живущите, също така и много туристи, посещаващи манастира Св. Св. Кирик и Юлита! Моля общината да изпрати подходяща техника за запълването и отстраняването на въпросните "кратери".

Статус:  В процес

Неработещо улична лампа пред "Асенова крепост" №49

Начало
28.01.2024
ID:
3120

Уличният стълб пред къщата на улица "Асенова крепост" №49 не свети. Моля, да бъдат взети мерки, за да свети отново.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неизпълнение на разписание на автобус. No5

Начало
28.01.2024
ID:
3119

Днес, 28.01.24г.в 11.45ч. няма автобус от Горни Воден до Асеновград. И в празници и в делници, разписанието не се изпълнява.

Статус:  В процес

Кв.Горни Воден и половин кв. Долни Воден

Начало
26.01.2024
ID:
3117

Докога кв.Горни Воден и половин кв.Долни Воден ще бъдат отделени от гр.Асеновград в електроразпределителната мрежа и непрекъснато имат токови прекъсвания? Защо в споменатите квартали имаше 20 прекъсвания на тока само на 26.01.2024, докато в останалите райони в града нямаше нито една авария? Моля да ми бъде изпратен официален отговор на зададения имейл, а не телефонно обаждане.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна улична шахта

Начало
26.01.2024
ID:
3116

Здравейте! Част от линейната шахта на кръстовището с улици "Градешница" и "Хан Крум" е почупена и липсваща, създавайки предпоставки за инцидент с МПС/ППС и(ли) пешеходци. Шахтата е в този си вид от няколко дни. Моля за своевременна реакция и Ви благодаря предварително! Поздрави!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неизпълнение на служебни задължения

Начало
26.01.2024
ID:
3115

Днес 26.01.2024г. работничките от отдел "Чистота" не си свършиха работата и това не е за първи път.Дойдоха в 10.15ч. на ул."Стара планина"5, изядоха си закуските, изпушиха си цигарите и без да съберат листата си тръгнаха. Надявам се на реакция от Ваша страна и дано служителките не се учат от Вас.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изкуствени неравности за ограничаване скоростта

Начало
26.01.2024
ID:
3114

Похвално е, че сте свършили някаква работа по обезопасяването на ул. "Александър Стамболийски" (https://www.asenovgrad.bg/bg/novini/podobriha-bezopasnostta-na-ul-al-stamboliyski-v-asenovgrad), понеже е една от натоварените и особено опасни, по които се кара безразсъдно. За съжаление, освен посочените в статията подобрения, все още няма сторено нищо по въпроса с *принудителното ограничаване на скоростта* (с "легнали полицаи" или други изкуствени неравности), които са единственият начин да се накарат джигитите да намалят.. Нека всички признаем, че и 500 пътни знака със светлинни сигнализации да се поставят, това няма да накара *безумникът* да натисне спирачка... Ще помоля за поредна година и за N-ти път – моля, обезопасете отсечката с изкуствени неравности! Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Строеж

Начало
26.01.2024
ID:
3113

Към настоящия момент строително разрешение 136 от 13.06.2022 година се обжарва в Административен съд Пловдив, въпреки това строителството продължава и дори вече къщата е покрита. При висящо дело има издадена и заповед за допълване на СР с номер 38 от 05.10.23г.

Статус:  В процес