В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасен пропаднал път(шахта) на ул.Велико Търново

Начало
25.06.2023
ID:
2574

Отново пропадане шахта/път на кръстовище ул.Велико Търново 24/26 и ул.Нишана.Ремонтирана преди няколко месеца пропаднала шахта отново е в същото състояние,което създава опастност за Пешеходци и Автомобили.Пропадането на шахтата е с голяма дълбочина точно в средата на пътя и е особенно опсано за деца, които се движат към близката новоизградена Детска площадка на същата улица.Моля за бърза реакция на Общината и ВиК за да бъде избегнат инцидент.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсваща шахта

Начало
19.06.2023
ID:
2551

Здравейте, На Кръстовището между ул Градешница и ул. Хан Крум има липсваща, необезопасена шахта. Моля да предприемете необходимите действия за поставяне на шахтата. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Дупка

Начало
18.06.2023
ID:
2549

След обилните дъждове се отвори тази дупка. Под слоя асфалт вероятно върви вода и е подкопала основата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсваща шахта

Начало
16.06.2023
ID:
2545

Липсва шахта на пътното платно ,прикачвам снимка.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна дупка

Начало
03.06.2023
ID:
2493

Дупката се намира точно на завоя и е дълбока 15-20 см, а широка около 40-50 см. Предпоставка за ПТП при избягването й. Запълвана е няколко пъти, но ежегодно се отваря до същото положение!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Разбита улица и счупена шахта

Начало
28.05.2023
ID:
2475

Здравейте, Улица "Садовска" е е една от най-късите в града, но за сметка на това не може да се оплаче от липса на дупки. Ако човек не успее да си разбие колата в някоя от тях, може да го направи в счупената линейна шахта на кръстовището с ул. "Хан Крум". Улицата е идеална за предизбоно асфалтиране - къса е, но ще се отчете като бройка реставрирани улици. Но да си дойдем на думата - тъй като сме скромни, моля поне да се запълнят дупките и да се смени шахтата (стои счупена от 2 месеца, без някое отговорно лице да се трогне и да вземе мерки).

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

повтарям щото съм принуден

Начало
17.05.2023
ID:
2439

Ормъзна ми от безхаберното отношение към живеещите в кв Баделема. Двата основни пътя са разкопани повече от 5 месеца от "кап Андреев" по "Искра" и 3 м от "Сливница" по "Искра". Кръстовището на Кап Андреев и Искра е все едно след земетресението в Анадола. На Основното кръстовище от бл2 към втория и третия ред блокове зее дупка от години. Винаги тези две кръстовища са извън поръчките за асфалтиране Веднъж направете поръчка и заради тях. Въобщe не желая обяснение . Вижте сами! Бесен съм!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Асфалтиране

Начало
15.05.2023
ID:
2431

Уважаеми дами и господа,Преди около 36 месеца,ВиК-Асеновград направи ремонти ,като разкопа ,около 15кв.м.на ул.Кокиче,в центъра на селото и други 3-4кв м на ул.Ангел войвода-началото на улицата,след левия завой,при влизане в селото. Вече 3 години чакаме да се възстанови уличната настилка. В разкопаните място израснаха треви и храсти,а в мястото на ул.Кокиче е оставена да стърчи около 80см тръба,която може да направи много бели. Настояваме в скоро време двете места да бъдат асфалтирани,тъй като има опастност от ПТП

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Пропадане на асфалта

Начало
03.05.2023
ID:
2416

На околовръстния път точно преди прелеза на Калцит има опасно пропадане на пътя. Подобна дупка има и близо до склада на Сомато Трейд и вулканизатора(ул.Катунско шосе 29)

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасна дупка

Начало
09.04.2023
ID:
2364

Здравейте! Искам да съобщя за опасна дупка на ул. " Отец Паисий" зад входа на училището. Може да пострада някои. Моля да вземете необходимите мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител